1. 1.
    s*syalist geçinen günümüz yağlı saçlı leş kezoları ile içmekten ağzı kaymış oğlanların nedense hiç konuşmadığı gerçek. h*tler de st*lin kadar sosyalistti. tek farkı nasyonal s*syalist olmasıydı ama s*syalistti nihayetinde. 2 s*syalist; hitler ve stalin toplamda 50 milyondan fazla insan öldürmüş ama tarih fakiri, bilgisiz, geri zekalı solculara göre hitler katil stalin ise kahraman olmuştur. solculara göre sosyalizm özgürlüktür ama ne hikmetse dünyada en çok kanı da bu leş ideoloji dökmüştür. hadi eyv.
    15 -5 ... aklakara
  2. 2.
    kelime dağarcığı faşist misin yeaa ve kapitalist düzen abiii'den ibaret olan bolşevik stalinist koyunların görmezden geleceği gerçek.
    3 -4 ... caranthir
  3. 3.
    hitler'in nasyonalist olduğu -ulusalcı/milliyetçi- gerçeği kadar önemli olmayan 'gerçek'tir.
    not: hiç hazzetmediğim adamları* savunduruyorsunuz ya bana, sinir oluyorum sizin gibilere.
    2 -5 ... the dead flag blues
  4. 4.
    (bkz: demagoji)

adamın giyotine ve toplama kampına yolladığı sosyalistler buradan kemalpaşa'ya yol olurken yapılması son derece boş beleş kaçan bir geyik muhabbeti.
    2 -6 ... usualsuspects
  5. 5.
    Nasyonal sosyalizm kelimesinde sosyalizm lafını duyupta atlamayınız. Sosyalizmle ayrı şeylerdir.
    6 -1 ... paperstreett
  6. 6.
    fesli kadirin yeni versiyonu.

not: lütfen bazıları yakın dönem tarihi de olsa tarihten uzak dursun.
    arap sende uzak dur. çünkü bokunu çıkarıyorsunuz.
    7 ... eratosthenes
  7. 7.
    Sosyalizm, kapitalist düşüncenin karşısındadır.
    Üretim malları ve toprakta kesinlikle özel mülkiyet olmaz. Üretim malları ve toprak, kamuya ait olur.
    Sosyalist düzenin hakim olduğu bir toplumda bireylerin çıkarları değil, tüm toplumun çıkarları ekonomik kararlarda belirleyici olur.
    Sosyalist düşünceye göre toplumda sınıf farklılıkları olmaz ve herkes merkezi otoritenin planlarına uygun çalışarak toplum gelirinden pay alır.
    eğitim ve sağlık hizmetlerinden para talep edilmez.

eğer bunlar nazi almanyasında varsa süper tespit haci abi. ama bence yok.
    12 ... noxeca
  8. 8.
    peki kendisinin çıkartmış olduğundan şüphelenilen büyük reich yangınından sonra bütün sorumluluğu sosyalist ve komünistlerin üzerine atıp almanya topraklarında bir cadı avı başlatmış olması?
    6 ... bubama kim vurdu
  9. 9.
    Sosyalizm'i marx'ın doktrininden ibaret sanan sıvacıların ama nasyonal sosyalizm'de sosyalizm geçiyor diye sosyalizm sanmayın diye saçmalayarak sosyalizm hakkında bir bok bilmediklerini tekrar kanıtlamışlardır.

Hee sosyalizm'i marx icat etti onun dışındakiler sosyalist olamaz he yav he.
    6 -9 ... ulu tengri
  10. 10.
    hitler sadece ekonomide sosyalist bir politika izlemiştir. sosyalistlik ekonomiye indirgenemeyecek kadar geniş bir kavramdı. hitler gibi manyak bir ırkçı istediği kadar kendine sosyalist desin sosyalizmle alakası yoktur. lan davarlar diyeceğim olmayacak madem hitler solun izlediği sosyalist politakayı izliyordu sovyetlerle neden savaştı? hadi size yine ekmek çıkmaz burada solu cahilliğinizle boklayamazsınız.
    2 -5 ... napakyanii