1. 1.
  ilk plan abd deki alman kökenli abd vatandaşlarını kullanmak idi. hatta abd'de bir nazi partisi bile kuruldu. (bkz: george lincoln rockwell)ancak bu plan tutmadı.
  ikinci plan denizaltı ile casus göndermek idi. casuslar abd ye çıktı. fakat yakalanıp idam edildi. bu plan da tutmadı.
  son olarak 500 denizaltı 100 gemi 150 uçak ile baskın yapmak idi. ama ruslar savaşın seyrini değiştirince bu planda başlamadan suya düştü.
  ... judas
 2. 2.
  olmayan bir plandır. Hitler için böyle bir plan yoktur, çünkü hiçbir zaman Amerika ile ilgilenmemiş orayı gelecekteki ingiliz etki alanı olarak düşünmüştür. Amerika'yı işgal edecek ve yönetecek bir gücü olmadığını Hitler bile biliyordu. Bir ordunun okyanusu geçmesi çılgınlıktır. Zaten Hitler bundan cesaret alarak ABD'ye savaş ilan etmiştir.

  ikinci dünya savaşı döneminde Almanların Amerika'dan beklentisi tarafsız kalmasıdır. Fakat Amerikan halkı genel olarak tarafsızlık yanlısı olsa da müttefiklerin kazanmasını arzulamaktadır. Müttefiklere savaşa girmeden önce de silah yardımı yapıyordu tarafsız kimliği altında ve politik olarak Axis güçlerini suçlamaktaydı. Bu sebeple Almanlar için hedef ABD'nin tam anlamıyla tarafsız olması veya endüstriyel güçlerinin kırılmasıdır. Nitekim Almanya ve Nazi yanlısı ABD vatandaşları savaş boyunca barış eylemleri yapmıştır karşı taraf savaşı desteklerken.

  Bu arada ABD'de nazi partisi yoktur savaş öncesinde. Bu parti ikinci dünya savaşında yıllar sonra daha çok Japonya cephesinde savaşan askerler tarafından 1959 yılında kurulmuştur:

  https://en.wikipedia.org/wiki/American_Nazi_Party
  1 -1 ... kayi
 3. 3.
  Hitlerin 500 tane denizaltisi vardi demek )))).
  ... dinsiz kitapsiz kafir
 4. 4.
  varsa bile kesinlikle bir işgal edecekleri bölgelerdeki halktan yaklaşık 1 milyon kişinin açlıktan ölmesini öngördükleri sscb işgal planı değildir.
  1 ... usualsuspects