1. 1.
  Hitler rolünü oynayabilecek türk aktörlerdir.
  ... fyabse
 2. 2.
  hitler i canlandırabilecek türk aktörler
  2 -4 ... fyabse
 3. 3.
  (bkz: haluk bilginer).
  1 -1 ... we did it
 4. 4.
  Kemalistlerin hepsi oynayabilir.
  1 -3 ... vomer
 5. 5.
  hitler i canlandırabilecek türk aktörler
  sonuçta aktör mü aktör.
  7 -8 ... eddie gluskin
 6. 6.
  akla aktör gelmiyor ama siyasilerden birisi tam bu işin adamı.
  5 -1 ... rumeli71
 7. 7.
  zor bir rol olduğu için hakkını vererek canlandırabilecek az sayıdaki aktörlerdir.

  oyunculuğu kadar hitabeti de iyi olmalı ki karakteri verebilsin.

  müjdat gezen oynar fakat görünüşü benzemediği için makyaj ile benzetilebilirmi emin değilim, ayrıca yaşlandı biraz, yetenekden şüphe duymuyorum fakat görünüş açısından benzetilmesi çok uğraştırır.

  haluk bilginer kesinlike rolün hakkını verir, dış görünüş olarak da hitlere benzeyebilir, plastik makyaj ile çok uğraştırılmasına gerek kalmadan son yıllarındaki hitleri çok iyi canlandırabileceğini düşünüyorum, haluk bilginerin dış görünüşünü değiştirmede ne kadar iyi olduğunu biliyoruz, gerçi adama ne rölü versen oynar hitler ile stalini aynı filmde tek başına canlandır desen onu da yapar amk, adamın her yerinden yetenek akıyor.

  gençliğini diyorsan emin olmamak ile birlikte tolga çeviğin isterse ciddi rollerin altından kalkabileceğini düşünüyorum fakat hitleri oynayabilirmi emin değilim.

  cem yılmazı ciddi rollerde fazla göremiyoruz fakat av mevsiminde nasıl tiplemelere girebildiğini ve ciddi karakterleri de çok iyi oynayabildiğini gördük, kendisinin hiç tarzı değil fakat oynamak isterse oynar bence, he oynamaz orası ayrı mesele fakat heves edip ''dur ulan bi hitler olayım'' derse öyle aşırı zorlanmadan, biraz çaba göstererek altından kalkar.

  rol için oyunculara verdiğim ihtimaller;
  müjdat gezen 7/10
  haluk bilginer 9/10
  tolga çevik 3/10 ( süpriz yapacağına eminim)
  cem yılmaz 5/10

  rolün altından kalkma ihtimali olan başkası da gelmiyor aklıma, çok yetenekli oyuncularımız var hitler rolü cidden ağır bir rol olur, oynamasına herkes oynar fakat hakkını vererek, izleyiciye hissettirecek çok az aktör var, ki zaten dünyada bile rolün hakkını verebilecek aktör sayısı çok az.
  2 ... gold tab gibson
 8. 8.
  Yüksek bariton bir sese, ortalama kırk yaşında veya kırk gösteren sert mizaca sahip birinin oynaması gereklidir. Kim ola ki?
  1 ... melevan
 9. 9.
  rizeli biri aklıma geliyor.
  4 -1 ... timur cengiz hulagu
 10. 10.
  Hitler adam gibi adamdır. Rte ye laf çarpıtmışsınız ama rte hitler gibi diktatör olsaydı bu entryleri giremezdik...
  1 -1 ... gethere