bugün

Nickiyle dikkat çeken yazar. Silik yemesine şaşılmamalı.eminim ki üzüntüden intihar etmeye gitmiştir.
Hayatımda kimseye şimdiye kadar küfür etmedim doğru düzgün ama bu hak ediyor. Eline sağlık birisi atasının yanına göndermiş atası silik seni.
Bilişime selamlarını yollayan yazar hahahaha.

Edit: ben bir sözlük yazarı olarak bu tarz annesini bilmem ne gondikleyen başlıklarını görmek zorunda değilim ve entryde de onu belirttim zaten. isteyen donald trump'a şikayet edebilir.
Senin uplayıp sonra da siktirip gittiğin başlığa sokayım.
Mapushanede Hitler Hitler diye inletirler umarım kendisini. Trollük yapmaya çalışan sapık.
https://m.uludagsozluk.com/e/42607320/

Ensest ilişki meraklısı sapık. Yazık.
Sovyetlere saldıran ve 30 milyon leş alan almanyanın, rus kadınlarına tecavüz ede ede öldürmesi kadar hoş bir durumu bilen yazardır.
Nasyonel sosyalist olmasın o?

(bkz: atasını bilmemek)
Komünistlerin babasıdır. Çünkü.... gerisi zaten bilinen şeyler canım.
Ölü fantazisi olan mahluk.
Avrupa görmüş, modern, kültürlü ve bir o kadar da alçakgönüllü yazar.
çok şükür gözümüzü arkada bırakmayacak yiğit vatan evlatları artıyor sözlük'te.
Gavat gavat hikayeler yazıyor müdürüm afedersin.
Bunu almanya'ya gönderelim. Sabunsuz çüksünler.
ismi kesin ulrich, ballack, müller falandır.
Komünizmi bitiren adamdır. tam bir komünist ve yobaz düşmanıdır.
Yahudi isen ve Polonya Almanya taraflarından geliyorsa olması muhtemel durumdur.
Kralcı tiptir.
Hitler'in piyonudur.
Ve şunu unutmayın ki bu gerçeği dile getiren biz, kimsenin piyonu değiliz.
Bir gün naziler yeniden doğacak ve ayyıldız yanında gamalı haç olup, almanyayla türkiye dünyayı fethedecek. Adolf hitlerin kavgam kitabında yazdığı gibi, belki o dönem dediklerinin hiçbir önemi yoktu ama seneler sonra herkes gerçeği gördü.
Boş adam.
(bkz: donuz)
Bu sözlüklere başlıklarını engelle butonu koymayan yönetimin...
Kanka haberlere çıkmışsın.

görsel
Adolf hitlere biat eden, onun ilkelerini ve terbiyesini ögrencilere ögreten bir tarih öğretmenidir. Bir gün herkes hitlere saygı duyacak.
on ikinci nesil donuz. hoş gelmemiş. kimin feykisin acaba hangi çomarın.
güncel Önemli Başlıklar