1. 1.
  çilekeş'in 23 haziran 2010 çıkış tarihli, 3. stüdyo albümü.
  Şarkı listesi şu şekildedir:
  1-Tanı
  2-Takla
  3-Hezarfen
  4-Havale
  5-Kafakafesi
  6-Kara mizah
  7-Röntgen
  8-Askı
  9-Sine
  10-Tac
  11-Neva
  12-Sır

  Albümün ilk video klibi "kara mizah"a çekilmişitir.
  1 ... cilekes
 2. 2.
  http://www.cilekes.com.tr/ adresinden ücretsiz olarak yayınlanmış, Çilekeş'in 3. stüdyo albümüdür.
  ayrıca "5 paraya" satılacaktır albüm.
  ilgili açıklama:

  "Histeri Çalışmaları", kişideki ruhsal ve müzikal duyu bozukluklarının, bireysel ve evrensel algıda teşhis, terbiye ve sağaltımına vesile olabilmek maksadıyla sonsuz huzurda, geri dönüşsüzce paylaşılmaktadır. Bilinçaltında ve üstünde yaşananların seslere dekode olabilen kadarı "müzik"leşerek kulağa, kalanı ise her seferinde o anki bilinçalgı düzeyinin daha derinine gizlenen "sır"lar halinde içbireysel deneyimlere ve yüzleşmelere kalmıştır. "Hakikat"in sosyo-ekonomiyle hiçbir alakası olmadığı için, "Histeri Çalışmaları"nı bu sayfadan ücretsiz olarak indirebilirsin. Beraberinde de tamamen içsel tercihlerle, yasal anlamda müziğin marketlerde metalaşabilecegi "en" düşük paha olan 5 paradan albümü edinebilip, kanını emerek büyümeye çalışan zavallı müzik piyasasının kendi kanıyla zehirlenmesine refakat edebilirsin. Artık korkmak için yanlış zamandayız.
  1 ... seconder
 3. 3.
  aylarca gitar tonu yok bilmem ne tonu bulmakla uğraşıldıktan sonra albümün 2 saatte kaydedildiği izlenimi veriyor ilk dinleyişte.dinledikçe güzelleşeceğine inandığım albüm.güzelleşmeme ihtimalini yakıştıramam çilekeş'e.
  ... medemenlermi
 4. 4.
  10 kelimeden uzun şarkıları albüme almamışlardır efenim, kliplerini ise en uzun iki isimli şarkılardan olan kara mizah isimli eserlerine çekeceklermiş. *
  -1 ... successor
 5. 5.
  tıpkı ikinci albümleri gibi bekletip bekletip hayal kırıklığı yarattıkları albüm. hala ilk albümü ayıla bayıla dinliyorum oysaki.
  ... birdamlaumut
 6. 6.
  Sözleri ayrı, altyapısı ayrı güzel olan çilekeş albümü. Kafafesi ve Havale favorilerimdir.
  ... sarac42
 7. 7.
  iğrenç ve ötesi bir albüm.

  sözde deneysel diyorlar. abi deneyememişsiniz gidin deneme sınavı olun önce.
  1 -1 ... sadee