bugün

itiraf etmem gerekirse; feci özlediğim yazar... Evlilik telaşesini, komşusunun oğluyla evlenmesini, anası gibi gördüğü muhteşem kaynanasını, anlamsız Kütahya entrylerini, kocişime ne yemek pişirsem başlıklarını çok özledim.
insan yokluğunu hissetmiyor değil...

Şu an evliliğin mutlu büyüsü içinde ama o evlilik monotonlaşınca tekrar aramıza dönecek...
Geldiğinde de; bebeğime hangi mamayı yedirsem, gazını nasıl çıkartsam başlıkları ile sözlüğü kadınlar kulübüne döndürür. *
saygılı, duygu yüklü iyi bir çocuktu. gelirsen üç defa vur çocuğum tamam mı ?
hislibiri=anonime.

evlilik nasıl gidiyor kız? Kütahyada havalar nasıl anlat hele.
Çocuk da yapmıştır bu şimdi. Anne oldun mu gız hisli.
Öheee evlenmiş hızını alamamış halıya bile nakşetmiş sevdasını. Kütahya coşuyor kütahya taşıyordu adeta.*
görsel
Feci özlendin bacımkom. Hakkını yemişiz, kıymetini bilememişiz. Kocişkoma ne yemek yapsam başlıklarını bile o kadar arıyoruz ki. Hadi gel artık, vakit tamam. Kütahya'nı da al ve gel. Ona da razıyız...

Bebeğimin gazı çıkmıyooo ne yapmalıyımm başlıklarını dört gözle bekliyoruz, o bile kabulümüz. Bekletme bizi, öpüldün bb.
Bence hislibiri bacımın cocugu bilem olmuştur. Benden küçüktü kendisi. Gecen yaz mı evlendiydi ne oyle bi sey, tam hatirlamiyorum. Daha once de olabilir.

Allah hanesine huzur bereket nasip etsin.
En son Kütahya ili için belediye başkanı olmak istiyordu. işin orası Ne oldu bilmiyorum ama evlenip çocuğu olduğu kesin.*
En son neden sadece Kütahya dan bahsediyorsun Türkiye'de ortalık yangın yeri onlardan da bahsetsene demişlerdi linç ekibi o da dedi ki ne alakası var kardeşim sadece Kütahya'dan bahsetmiyorum Kütahya'nın kalkınma projelerinden de bahsediyorum dedi ve silik yedi.*
Kütahya porselen sponsorluğunda evlenmiş yuvasını kurmuş yazar. Tekrar gelmiş olabilir.
çocuğu kaç yaşında oldu acaba?
Kütahyasına laf kondurmazdı. Her şey bir yana Kütahya bir yanaydı onun için. En son evlendi gitti sanırım. Kütahya'nın pınarları türküsü eşliğinde.*
Sözlük tarihinin en büyük kezbani. Bilezikleri ile attığı fotoğraf hala aklımda.
Hassas Nihat abiyle en sevdiğim sözlük yazarlarından biriydi. Şahsına münhasır tatlı bir deliydi.