bugün

heroes in uzay-zamanı bükebilen, aynı zamanda insanı güldüren karakteri.

4. sezon 15. bölümde onu kovalayan güvenlik güçleri ve köpeklerine " fırtına askerleri ve ewokları" diyip kaçmasıyla yarmıştır.
Gözümde canlanır koskoca mazi. Heroes’in en komik karakteri. Gerçi geçmişe gidip, bir adamın sevgilisini elinden aldı ama hiro nakamura gülüşü diye bir gülüş var. Babasının ölümü üzmüştür.
nathan ı her gördüğünde " uçan adam" diyerek zihinlere kazınan uzay-zamanı bükebilen dizi karakteri.

(bkz: heroes
(bkz: save The cheerleader save The world)
eskiden heroes'u izleme sebebiydi, şimdi özleme sebebi oldu. kendisini başka yapımlarda da sevimli japon rolünde görmek istiyoruz.

ayrıca hiç kimsenin ondan daha güzel "mr. african isaac" diyebileceğini sanmıyorum.
heroes'u heroes yapan karakterlerden biridir.
uzun zaman olmustu görüşemeyeli ama öğrendik ki yine yakınlarımıza geliyormus.hayırlı olsun diyoruz.vatana millete faydalı bir evlat oldun.tebrik ederim.* *
gerçek hayata başlayacak olan yazar. hayalim 1000. enrymde defolup gitmekti ancak 800 tane anca yazdım. 4 senede yazarak, okuyarak çok şey öğrendim bu sözlükte, çok güldüm sizlere, çok kızdım da... olsun 4 sene yeter, keşke herkes sözlüklerde 4 sene eğitimden geçse. artık atandım hem de ülkenin en güzel ili muğlaya, orda yaşalanırmıyım bilmiyorum ama artık internetten sıkıldım, o güzel ilde doğal bir hayat yaşamak en iyisi gibi; yazmayı bıraktım. bazı veda entryleri gibi uzatmaya gerek yok , hiç de duygulanmadım zaten, son entry yi kendime girmek istedim o kadar. hoşçakalın gerçek yazarlar ve troller...
(#9726670) numaralı entrysi ile beni benden alan, birden içimin ısındığı yazar.
onun gibi bir gut parson olabilmek isterdim. geleneklerini asla kapı dışarı etmemiş ve dünyaya da sevimli şaşkınlığıyla kafa tutabilen biri olmak. ve en önemlisi ne kadar aptalca görünürse görünsün, öylece inanmak.
bana nihilist diyen yazar.**
(bkz: nihilist ne lan)
(bkz: tembel hayvan) Ben benzettim şahsen
Hayalimdeki zamanı büken prens. Mükemmel insan.
(bkz: unutulmaz dizi karakterleri)
üzüldüğünde başını sağa eğmesiyle ve sıkıştığında hazırola geçip, boynunu büküp "bana zarar verme" demesiyle insanın bebek gibi sevesinin geldiği heroes karakteridir.
--spoiler--
it's coming adlı bölümde, çocukluğuna geri dönmesiyle yanaklarından tutup mıncırma isteği uyandıran heroes karakteri.
--spoiler--
holografik dunya kuramindan etkilenmis olan hollywood ve cizgi sinema dunyasinin konuyla ilgili bir karakter daha uretmesidir.
---spoiler---

mistır african isaac

burada kopmuştum işte*
---spoiler---
--spoiler--

heroes s3e10*'daki

''holy crap'' deyişiyle yaran karakter.

--spoiler--
nbc yapımı heroes dizisinde uzay-zaman sürekliliğini bozabilme yeteneğine sahip japon karakter.
(bkz: shunsuke nakamura)
3x08 itibariyle bize ne kadar mal oldugunu gostermistir.

--spoiler--
adam sana bakıyor ve "galıba ruyanda benı goruyordun" dıyor ve bızım saf hıro da mal mal bakıyor.Bu kadar salak bır karakter olamaz.Arthur petrellı senın guclerını alsın da gor..Sonra sen git evde lolıpop buk.
--spoiler--
mr. isaac diye seslenişine bittiğim heroes dizisi karakteri. çok şirindir.
dağınık olduğunu idda eden, güzel ve mantıklı fikir sahibi bir yazar arkadaşım. umarım hiç değişmeyecek bu düşünceleri ve umarım çok yararlı bir insan olacak. devamı gelecek..
koyu bir galatasaray taraftarı olan nesildaş yazar.