bugün

Aklıma takılan sorunsal. Tırnak içinde cihatçılık için her türlü şart, koşul uygun. Halktaki cahillik üst seviyede. Terör neden oraya sıçramamış hiç anlayamıyorum. Evet
silah alacak paraları yok ondan.
linç kültürünün olduğu bir yerde teröre gerek kalmaz. kadına orada 50 kişi tecavüz ediyor bir kişi tecavüzcüler aleyhinde konuşmuyor.
Hindistan'ın bir milli ideali yok, gözünün önünü göremiyor. Mevcut haliyle kendine ancak bakabiliyor.

Hindistan'ı bölüp ne yapsınlar?

Ama Keşmir'den ötürü radikal islamcı örgütlerin saldırıları oluyor diye biliyorum.
sürekli dans ettikleri için birbirlerini öldürmeye vakit bulamıyorlar.
teröre gerek kalmadan sömürge oldukları için olabilir. Amerika, ingiltere öyle bir sömürüyor ki, adamlara zaten kalan bir şey yok.
en iyi fizikçiler, matematikçiler hindistan'dan çıktığı halde adamlar hala ineğe tapmakta ısrarcı.
sen inek olursan seni sağan çok olur.

ayrıca bu başlık bana "izmir'de neden deprem olmuyor" diyen bir gerizekalıyı çağrıştırdı.
çünkü sikerler. cidden yani abaza halkın arasına ibreti alem 3 terörist koy, kulak memesine gangbang yaparlar adamın.

Edit: taam lan varmış öğrendik işte ne vuruyonuz ipneler.
olmadığını kim diyor? mumbai de bomba patlamadı mı? sürekli sen şöylesin, böylesin diye rahatlıkla gaza gelip linç yapabilecek milyonlarca zır cahili barındırıyor.
(bkz: Leşker-i Tayyibe) > bu örgütün lideri için 2012 yılında USA 10 milyon dolar ödül koydu, en büyük eylemlerinden biri 2008 bombay patlaması. 270 ölü - 700 yaralı. hepsi sivil

biri hindistan'da terör yok mu dedi ?
cahil misiniz nesiniz. hindistan dediğiniz ülkede radikal müslüman terör örgütünden tut, sih inancına sahip olanına, hindusunu kadar farklı farklı onlarca radikal grup var belki de.

google diye bir şey var, kullanmayı öğrenseniz böyle başlıklar açılmayacak da, zamanla o da olacak, inanıyorum.
pencap diye eyaletin olduğu yerde terör mü olur amnskilto..
Adam beş kelimeyi düzgün şekilde yan yana getirmeyi başaramıyor 1 milyardan fazla nüfusu olan ülke için tespit yapmaya kalkıyor. Yuh mk.
hindistan komünist partisi,Nagaland Rebels...
Olum siz mal mısın? Anama neden sövüyorsunuz?
(bkz: 100 euroluk soru)

(bkz: terörün batı kaynaklı olması)

(bkz: hindistan´ın sızmaya izin vermemesi)
ironinin dibidir.

hindistan deyince aklıma terör geliyor.
sihlerle hindular, hindularla müslümanlar birbirlerini bombalayıp duruyor.
eceliyle ölen liderleri yok. hepsi suikaste kurban gidiyor.
hey gidi. om şanti om.
görsel

Yorum yapmıyorum. Bana buradan sövenlerin annelerine ben de selam yolluyorum. Evet
Heryer karışık içine tüküreyim ben böyle dünyanın Vallaha...
hindistan da sürekli dinler arası çatışmalar ve suikastler olmaktadır. belki dünyaya pek duyurulmaz ama asla terör yok diyemeyiz. özellikle pakiler ve hindular arasında köy yakmalara varan eylemler olmaktadır.
Bir Hindistan kalmıştı zaten. Yalnız orada büyür ise Suriye yanında halt etmiş olur.
Terör olmasın tabii de. Hindistan halkı da bi devrim yapsın aq. Ekseriyeti insani koşullarda yaşamıyor.