1. 1.
    işkenceyle öldürüp ormana atmış oçlar.
    5 ... op dr zeki bilgilisoy
  2. 2.
    Ülkemizdeki tecavüz duyarcılarını ilgilendirmeyecek olan ahlaksız eylemdir.

Zira yapanlar müslüman değildir.müslüman olsaydı şimdiye en az 10 tane "Müslüman değil mi şaşırmadık,şerefsizler" yazısı görürdük.

Ama görüyorsunuz,yok.ikiyüzlüler.

Edit: ben demesem duyar kasmayacaklar he.kıvır canım kıvır. Siz kıvırmayı çok iyi bilirsiniz.
    5 -5 ... woodcutter
  3. 3.
    bbc haberi oldugu için inanmadıgım haberdir.
    gladiocu bbc yine ortalıgı karıstırma derdinde...
    2 -3 ... goodbadnotgodii
  4. 4.
    --spoiler--
    ülkemizdeki tecavüz duyarcılarını ilgilendirmeyecek olan ahlaksız eylemdir.

zira yapanlar müslüman değildir.müslüman olsaydı şimdiye en az 10 tane "müslüman değil mi şaşırmadık,şerefsizler" yazısı görürdük.

ama görüyorsunuz,yok.ikiyüzlüler.
    --spoiler--

o kadar şerefsizsiniz ki? sizin için önemli olan tek şey; kurbanın, mağdur olanın dini, milleti, mezhebi.

ölen, tecavüze uğrayan, mağdur olan bizdense ortalığı velveleye verelim, yok eğer bizden değilse salla gitsin.

bir kere de insana insan olduğu için üzülün amk ya! a
    9 -3 ... ecinni
  5. 5.
    (bkz: şerefsiz hindu yobazlar)
    4 -1 ... rumeli71
  6. 6.
    bizdeki bazı orospu çocukları ; kız bayağı da büyükmüş diyecekler. allah belanızı versin hepinizin. olan o çocuklara oluyor.
    6 ... teflon
  7. 7.
    Türkiye'de hiç tecavüz gibi bir konu yaşamadığımız için Hindistan kaldı.

Ne çabuk unuttunuz 3 yaşındaki çocuğa tecavüz eden, öldüren himmet'i?

Ne çabuk unuttunuz 5-6 yaşlarında tecavüz etmeye çalışırken yakalanan 27-28 yaşındaki erkek müsfettesini?

Ne çabuk unuttunuz kendi çocuğuna oral seks yaptırıp menilerini süt diye yutturan 'babamın sütü çok acı' diyen çocuğu?

Ne çabuk unuttunuz soruyorum ?

Hindistan'da yapılan haklı demiyorum. Önce kendi ülkendekine tepki göstermeyi öğren sonra başka ülkelerinkini eleştir.

Tecavüz, pedofili kesinlikle bir insanlık suçudur.

Konuya gelecek olursak insanlık dışı ama Hindistan gibi ülkelerde 8-9 yaşında çocukların evlendirildiği cehaletin kol gezdiği bir ülkede garipsemiyorum. Güya evlenen çocuk gelinler meşrulaştırdığınız tecavüzdür.
    5 -2 ... hamile taklidi yapan panda
  8. 8.
    Arkadaşlar din , ırk vb. şeyleri karıştırmak ne kadar doğru .. O ölen , tecavüz edilen bir insandı . Bende bir Müslümanım ama yinede insanları dinlerine göre yargılamak kesinlikle doğru değildir . Hiçbir dinde tecavüz et , öldür vb. kanunlar yoktur . Bu kişinin vicdanı , ahlakıyla ilgili (!) Sözde müslümanların yaptığı kötülüklerinde kişisel olarak algılanması gerek tabii . Bu dinle alakası olmayan bir konudur . Bu konuda herkesin bilinçli olması gerekir !
    3 -1 ... bilgisiz zeki
  9. 9.
    (bkz: hindular ve ateistler)

alnında ateist yazdığı için bir takım orospu çocuklarının hemen anladığı rezil vakadır.

ulan bok kokan hindistan'da ateist ne arar mal değneği?
    1 -1 ... system error
  10. 9.
    Tecavüze karşı çıkan duyarcıların umursamadığı iğrenç hadisedir.

Görüyoruz ki tecavüzcünün,Müslüman olması şartmış.
    4 ... woodcutter