1. 1.
  engin ardıç'ın çakma entel hınca uluc'u havada, karada, denizde, uzayda, mars'ta, jüpiter'de hoplatacağı karşılaşmadır. galibi bilinen bir maç kesinlikle zevk vermez. atatürk ile ilgili olan tabular da bu maçın taraftarı olur en fazla.
  4 -2 ... yazarsam olay olur
 2. 2.
  engin ardıcın ayarı, hıncal ulucun hakaretleri.
  1 -2 ... damdaki deli
 3. 3.
  engin ardıç aynı günkü yazısında "Atatürk de sizin benim gibi etten kemikten bir insandı" cümlesini Atatürk düşmanlığı şeklinde değerlendirmek için de eşşoğlueşşek olmak gerekir." diyerek yarmıştır.
  1 -1 ... chilavert
 4. 4.
  engin ardıc, bildikleri hakkında konusur, hıncal uluc, sadece konusur bilmesine gerek yok.
  2 -1 ... damdaki deli
 5. 5.
  konuşmayı ayar vermek zannedenler için hıncal'ın kazandığı müsabakadır. ancak hıncal'ın yaptığı laf salatasından, "biz eski dosttuk şimdi ne bu laflar" demekten, ahbap çavuş geleneğinin yürümemesine bozulmaktan öteye gitmez.

  engin ardıç çok mu matahtır peki? alakası yok, hatta hâla obama ile ilgili verdiği ahdından ötürü taksim meydanı'na çıkmasını ve anırmasını bekliyoruz. ama van minüt, bu müsabaka ayar verme üzerine kurulu. o yüzden ayar vermeye gelecek olursak, engin ardıç ayar vermeyi iyi bilir. burda ayar verme var. hıncal'ın cevabında ise hakaret var, debelenme var.

  bu arada bize yaşattıkları eğlenceden ötürü ikisine de çok teşekkür ediyorum, benim için de bu müsabakada hıncal bitmiştir.
  4 -1 ... le phallus
 6. 6.
  (bkz: hıncallar enginleri ağarlar)
  ... aagresifbayan
 7. 7.
  bmw x5 ile renault toros'u karşılaştırmaya benzer. evet bmw olan engin ardıç.
  2 -1 ... umberto da silva junior
 8. 8.
  hıncal uluç;

  en son bindiği uçakta hosteslerin etek boylarının 1cm yanlış olduğundan ve bunun dünyanın en büyük sorunu olduğundan bahsedebilir.

  engin ardıç; hıncal uluç'a götüyle güler.
  2 -1 ... acz ve fakr
 9. 9.
  Bir eski dosta veda!..
  http://www.sabah.com.tr/uluc.html
  ... sinemam1986
 10. 10.
  bir tarafta ayarcızadelerin engin, diğer tarafta "en fazla" futbol yorumcusu hıncal. senin kapasiten yeter mi engin'e?
  1 ... tarum4r