1. 1.
  Lafı uzatmadan söyleyelim. Sabah yazarı Hıncal Uluç MHP'ye oy verecek.. CHP'ye oy vermesi beklenen Uluç neden MHP'ye oy verdiğini Oyu, akıllı ve mantıklı kullanmak.. sözleriyle açıklıyor..

  Uluç hayatında ilk defa MHP'ye oy verecek. Babası bu partiden adayken bile MHP'ye oy vermediğini itiraf eden Uluç, nasıl oluyor da şimdi oyunu üç hilalden yana kullanıyor?

  Yazardan dinliyoruz:

  "Bugün, AKP'nin böylesi iktidara gelmesine sebep olan ve geçen seçimde partisine tam bir hezimet yaşatan Devlet Bahçeli'ye, hele o miting meydanlarındaki "ip" ayıbından sonra nasıl oy veririm peki?.
  Vermek zorunda olduğum için..

  AKP'yi durdurmanın yolu, benim için MHP'den geçiyor bu seçimde..
  Seçim öncesi en demokrat davranan lider oldu, Bahçeli.. Muharrem Şemsekler, Tuğrul Türkeşler başta, tüm muhaliflerini en iyi yerlerden liste başı yaparak Deniz Baykal'a ders verecek kadar.

  istanbul'da, benim bölgemde de tepeye Gündüz Aktan'ı koydu. Gündüz sınıf, kantin ve spor salonu arkadaşım benim Mülkiye'den.. 4 yılımızda hemen her gün beraberdik, Gündüz, Ahmet (Kışlalı) ve ben.. Öylesi.. Çok iyi tanırım. Çok güvenirim. Yıllarca Büyükelçilik yaparak dünyayı tanıdı. Dışı da, içi de iyi bilir.. Radikal'deki yazılarının hemen hepsine imzamı atarım.
  Öteki sınıf arkadaşlarım, Mustafa Özyürek (CHP) ve Burhan Özfatura (DP) kusura kalmasınlar.. Bu seçimlik Gündüzcüyüm..
  Oyum MHP'ye, yani!. "
  http://www.internethaber..../news_detail.php?id=95104
  1 ... bohemian rhapsody
 2. 2.
  1 oydur sizinki,benimki ve oy kullanma ehliyeti olan herkesinki gibi ama heralde ülke siyasetinde daha tesirli bir oy olacak ki buralara kadar uzanır gelir.
  ... darksideofthepink
 3. 3.
  korkmayı anlarım, ama erkekçe korkmayı. yani eşin, çocuğun, annen, baban için korkmayı.

  bu adam sırf kendi yumuşak poposu için korkuyor. senin sırça köşküne ne olacak ki tayyip tekrar tek başına iktidar olursa?

  yazının her yeri pis kokuyor. zart diye erkan mumcu'yu yavşakça sattı. neymiş;

  --spoiler--
  Bir fiskos.. Süleyman Demirel aramış "Mehmet Ağar'dan kop" demiş.. Hüsamettin Cindoruk'tan naklediliyor bu söylenti.
  --spoiler--

  neymiş;

  --spoiler--
  Amerika'dan Fethullah Gülen'den maddi, manevi büyük baskı gelmiş.. "Amerika ve ben, AKP'nin bir dönem daha kalmasını istiyoruz. Kenara çekil, sıranı bekle, gelecek seçimde seni destekleyeceğiz. Şu da sus payın..
  --spoiler--

  yüzsüzlüğün terbiyesizliğin bu kadarı fazla.

  al ben de duydum o zaman kim olduğunu bilmediğim, gecenin üçünde arayan bir telefondan.

  "hıncal transeksüel" diyordu.

  hadi temizle...

  4 gün bir otelde kalmak için köşesini kalemini sattığını bilirdim de, böyle boku çıktı.
  4 ... deep
 4. 4.
  oy olarak kimseyi ilgilendirmeyen ama ülkenin içinde bulunduğu kaostan kurtulmak için insanların kendilerine çözüm yolu bulmaları için önemli durumdur.
  1 ... bohemian rhapsody