1. 1.
  keremcem kivamındaki kızların sevgilisi olan ville valo'ya aşık olmaları popüler kültüre olan eğilimlerini yansıtan,
  him'in metal müzik konspeti ile(halbuki zerre alakası yok)övünüp onun materyallerini takıip,takistirip,dinleyip,izleyip kendilerince metalciyiz boeaaaghh tavırları ile sokaklarda artizlik yapacak özelliklere sahip kız profilidir.bağcılarda ikâmet eden konfeksiyoncu underground arabesk dinleyicisi kızlar daha samimi geliyor.en azından hikayeden triplere girmiyorlar.hikayeden derken orjinal merchandise ürünleri sipariş edip starbucks'da kahve içip mc donald's dan menü yiyip.evde him dinleyip tribe girmiyorlar.neyse o!bunlarin bir üst modeli içinse.
  korn cantali rammstein tisortlu kiz
  (bkz: yaşasın old school arabesk)
  4 ... vandalkepceoperatoru
 2. 2.
  orasına burasına heartagram rozetleri takan kızdır.
  ... move!rat
 3. 3.
  him ile metal* arasındaki bağlantıyı göremediğim için şaşırmama vesile olmuş kız modelidir.
  1 ... khutuck
 4. 4.
  (bkz: love metalci kız)
  ... blindguardian
 5. 5.
  her bir yanına heartagram çizmiş, ville valo için ölürüm biterim triplerinde gezen yarı gotik ergendir.
  ... vera
 6. 6.
  kadıköyde rexxin sokağında bol miktarda görülebilecek olan gotik takılmaya çalışıp en alasından götik olan kızlarımızdır. genel yaş ortalamaları 16dır, bir gün büyüyüp metalin ne olduğunu kavrayabilmelerini umut etmekteyizdir.
  1 ... dokuzhanim
 7. 7.
  iyice kilo almistir ve sonunda akima uyup bol etek ve siyah elbiseler giymeye baslamistir.boylece gothic olup normalde cekecegi ilgiyi biraz olsun artirmistir.ve metalin en baba ornegi him dinlemeye baslamistir...
  -1 ... max cavelara
 8. 8.
  çok pis gotiktir bunlar...tadından yenmezler..."neler dinlersin sen?" diye sorulduğunda, ilk olarak him derler, daha sonra başlarlar bildikleri grupları saymaya...iron maiden, acdc, dark tranquility...iron maiden'ı ve him'i aynı cümle içinde kullanırlar..."allah akıl fikir versin" kişileridir...

  (bkz: heartagram girsin g tünüze)
  2 ... dolayli zarf tumleci
 9. 9.
  genelde güzel olan ama bir o kadar da aptal ve duygusal kızlardır. justin bieber fanlarının pink rock versiyonudurlar. metal ortamlarında takılıp, oradan buldukları kız peşindeki metalcilerle sürekli ilişki yapan ve sık sık ayrılan kızlardır aynı zamanda.

  bir başka versiyonları da (bkz: marilyn manson dinleyen kız profili)
  1 ... satanist evlat arif 007