bugün

iki gün önceki yağmurdan spor salonu ve otoparkı nasibini alan merkezdir. otoparktaki su birikintilerinden mütevellit kapıyı açıp inecek yer bulmakta zorlanılmıştır. erkeklerin soyunma odasının da yarısı kullanılamaz haldeydi. bu sabah ise arbede giderilmiş.

havuzları ve her daim boş squash kortlarıyla gönülleri cezbetmektedir. 2017'de kimlerin eline geçecek bakalım, dilerim kapatmazlar.
palladium avm nin açılması ile beraber buluşma noktası olmaktan çıkıp eski kalabalık ve popüler hali ortadan kalkmıştır. bu günlerde sadece spor ve sinema için kullanılmaktadır.
vip sinema salonu efsanedir.
çıtı pıtı, sexy dişi eğitmenleriyle ve aynı oranda odun erkek eğitmenleriyle, sürekli dolu otopark sorunuyla, her daim temiz ve hijyenik soyunma odası ve duşuyla eğlenceli bir yer. anadolu yakasının bir numerosu.
yahu şu erkek eğitmenler neden biraz insan olmayı denemezler anlayamıyorum. hepsi odun gibi. emrah hoca'yı tenzih ederim. son derece ilgili bir eğitmen. severim kendilerini.
ekonomik krizden ötürü üyelik fiyatlarını düşürmüş, bununla paralel olarak üye kalitesi düşmüş spor merkezi. otopark sorunu yüzünden giderken 2 kez düşündüğüm yer. yönetim ve çalısanlarının yetersiz olması sebebiyle daha iyi alternatif için (bkz: mars athletic club)
guler yuzlu calisanlari, kusursuz hizmeti, yardimsever egitmenleri, sahane kalibrasyona sahip ses sistemine sahip sinemasi ve salonundan soyunma odasindaki duslara kadar tertemiz olmasi sebebiyle bu alanda anadolu yakasinin en iyi kompleksi. ozellikle yazlik sinemasi ve sosanin yemekleri sahane ancak otopark sorunu, her guzelin bir kusuru oldugu gibi gozukse de, aksam saatleri sinemacilarin da gelmesiyle iskenceye donusmekte. 2007 yilinda salonu turkiyedeki en iyi salon secilmis.. en iyisimidir bilmiyorum ama iki gunde can ciger kuzu sarmasi olabilen egitmenleriyle, calisma saati boyunca kisik sesle, icten ice kufur eden gorevlileriyle ve kemale ermis amca djiyle en ilginci oldugu kesin.

ayrica fenerbahce ve galatasaray'in dsmartta yayinlanan ve ayni gunde oynadigi avrupa kupasi maclarini fenerbahcelileri havuzdaki caklit kafenin 70 ekran televizyonuna hapsedecek; galatasaray taraftarlarini ise ust kattaki salonun kafesindeki perdeye piksel izletecek kadar cin fikirlere sahip yonetim kadrosu mevcut.
yaz sıcaklarında havuza gitmeyi düşünenlere açık havuzu tavsiye edilebilir. h.sonu giriş ücreti 45 ytl'dir. ancak biraz daha parayı gözden çıkarabilirim, param çok diyenler h.içi 40, h.sonu 60 ytl bayılıp gsadası'nın havuzunu tercih edebilirler.
alternatifi için:
(bkz: essporto)
sadece yıllık üyelik satan bir işletme. dolayısıyla bu üyelikler kol gibi olmakta. iç ve dış olmak üzere bir olimpik(dış) ve bir de yarı olimpik(iç) havuzu bulunur. soyunma odalarında çıplak dolaşan insanlardan bahsedilir, rivayet olunur.
ataşehir yakınındaki hillside trio konutlarının yanındaki spor ve eğlence merkezi.
içeride bir çok spor kompleksini barındırmasının yanı sıra oldukça konforlu sinema salonlarına sahip *. yine en üst katta bir çok kafe ve restorant da mevcut.