bugün

akp'nin azılı bir pelikan savunucusudur. bu kerhaneci var ya, onun kadın hali gibi düşünün. aynı ahlak ve mantığa sahiptir...
Tam bir kemalist gibi davranmış hatun.
geçmişte fetö sümüklüsü, sözde ermeni soykırımı ve pkk lehinde tweetler atan fetönün taraf gazetesindeyken türk silahlı kuvvetlerine düşmanlık yapan aktrolliçe. biz de not ediyoruz reisinin dediği gibi.

görsel
görsel
Küfür haznem-dağarcığım çok küçük olduğu için edeceğim hiçbir kem söz bu kaşarın fahişeliğinin büyüklüğün yanına yaklaşamaz. Genelev kadınları dahi daha onurludur.
ecmain kardeşim...
Cahil
Geri kafalı
Yobaz
Dönek karının teki.
kardeşimdir. amin recmain...
ecmain kelimesini gündeme sokan şahıs.

siyasal islamcılar bayılırlar zaten böyle kıyıda köşede kalmış arapça kelimeleri kullanmaya.

amacının da bakın en müslüman benim mesajı vermek olduğunu düşünüyorum.
ak mücahitler tarafından "yöeeeee size ne özel hayatındağğğnnnn" şeklinde savunulan tiptir.

elbette ki bize ne özel hayatından. ama bir şart var ; ona ne idi milletin özel hayatından.. geçmiş yıllarda ekranlara çıkıp başı kapalı olmayanlara laf sokarsan, sürekli istanbul sözleşmesi üzerinden ahlaksızlığa sevk ediliyor dersen, millete ahlak dersleri vermeye kalkıp sonrasında "evli" bir adam ile "başka bir adam ile evli" iken ilişki yaşar sonra onun yuvasını yıkar onunla evlenirsen bu "size ne yöaeaea" diyerek kurtulanabilecek bir mevzu olmaktan çıkar.

hayatta hep 2 adım sonrasını göreceksin. bu hayatta en çok kınadığın şeyi yaşamadan ölmezsin derler. reyisine baksa 20 senedir kınadığı ayıpladığı ne varsa bizzat kendisi yaşadı. hadi bizi insan yerine koymuyor ama en azından reisinin hayatından kendisine ibret alıp bu kadar atlayıp zıplamasaydı zamanında..
siyasal islam nedir diye soru sorana verilecek en güzel örnek hilal kaplan'dır.

unutmadan...
bir kişinin söylemi veya inancı (din dil ırk cinsiyet ideoloji siyaset vb açısından) önemli değildir. kişinin ne yaptığı önemlidir.
tıpkı pazardan portakal almak gibi, satıcının size ne dediği veya portakalın nasıl göründüğü önemli değildir. sizin için önemli olan portakalın tadı sulu olması kimyasal atık (tarımda kullanılan sentetik ilaç gübre hormon vb) sizin için önemli olan bu.

ya da bozulan bir ev eşyanızı tamire gelen servis, evinizde tesisat onarımı için gelen usta, arabanıza verilen servis hizmeti vs örnekler çoğaltılabilir.
ne dedikleri, ne söyledikleri, neye inandıkları ve kim olduklarına değil de yaptıklarına bakarsınız.
kişiler yaptıklarıyla değerlendirilmeli.
Aşk öyle bir büyü ki anlayamazsin. Gibi birşey olmuş. Yuvalar dağılmış, dedikodular cıkmış falan. Insan bazen hiç yapmam dediği kinadigi şeyler ile imtihan olabiliyor. Gözümüzle görmediğimiz hiç birşey için yorum yapmayı çok ta doğru bulmuyorum. Fakat göz önünde olan insanlar için her zaman herkes birşeyler söyler, bir de sen birilerinin hayatina laf atarsan onlarda küçük ya da büyük bir açıkta sana saldirirlar. Ki bu kadının bu haberlerin hiç te umurunda oldugunu sanmiyorum.
türkiyede en nefret edilen kadınlar listesi yapılsa başlara oynar.
Suratsız sevimsiz birisi..
Çirkin sevimsiz birisi..
Milletin ahlakıyla ilgilene ilgilene kendi ahlakını kaybeden hanım bacımız.
Atatürk'e diktatör diyen şerefsiz.
Millete müslümanlık taslayan, başı kapalı bu bacınız, iddialara göre nagehan alçı'yla beraber dünyalar kadar parayı cukkalamış.

Ulan ağzından Allah kitap düşürmeyen insanlar hep mi hırsız olur mk!

Zaten kadının tipinde meymenet yok. iyice uyuz oldum!
Bunun yargılanmadan ölmesini istemiyorum..
güncel Önemli Başlıklar