bugün

uzulursun sarkısından baska bir sey ifade etmeyen seksi sey.
bir sohbet programında eksik oldugunu aşağıda yazılan cümlelerle ispatlamış olan kişi.

Sunucu: Hilal hanim, takip mesafesi nedir peki?

Hilal Cebeci: Takip mesafesi sey, simdi mesela ben su an 40 km. hizla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 km. olmalidir...

Sunucu: Bu durumda Istanbul Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir!!!
sıcak bir yüze sahip sanatçı. pek çoğu yanından gecemez; ama fazla hırsı olmadığından daha az medyatiktir.

eski çamlar bardak oldu editi: medyatik olmuştur. uzaylılarla bağlantısı varmı. basın öyle diyor.
internette bazı listelerde bir numara olduğunu, iq sunun da normalden çok yüksek olduğunu söyleyen, kendisini sanata adamış(!) kadıncağız.
ali kocatepe'ye müziğiyle ilgili soru sorulduğunda müzik mi yapıyor mu hatun sorusunu kafalarda uyandıran ve ali kocatepe gibi bir üstadın zor durumda kalmasına neden olmuş acaip organlar bütünü.

(bkz: kız verdi verecek)
başka yerde yok programında ali atıf bir ve seray sever'in konuğu olmuşluğu da vardır. programdan içinde ali atıf bir kendisiyle dalga geçmeye başlayınca "ben çok zeki biriyim kendimle dalga geçtirmem" demiştir. zaten ali atıf hocanın kendisiyle dalga geçtiğini anlamak için çokta zeki olmak gerekmez. ayrıca ali atıf bir'e hitaben "ben sizi tanımam etmem seray için geldim" diyerek cahilliğini tüm türkiye'ye ilan etmiş insan.
kusum aydın la bırlıkte show tv de gun aydın dıye bır sabah programı yapan sarkıcımsı.
doğuş un evliliği hakkında mutlu olamazlar onlar bıdı bıdı kameralar olmasa daha konuşurdum diyerek kuyruk acısını gösteren şarkıcı.
Mafya babalarının duygularını ifşa eden hareketli türküsü "ipe ipe ödeyeceksin" adındaki, klibinde shakira beyonce vs den çalıntı sahnelerin olduğu parçayla tavana vurup ardında yere çakılan halk ozanımız.
gece, gündüz, sabah, akşam, yaz, kış, dün, bugün, yarın, haftanın 7 günü, günün 24 saati göğüs dekolteli, uzun yırtmaçlı gece kıyafeti giyen kadın.
(bkz: kapısına bir gün ipe ipe gideceğimiz kızcağız)
internet denen son model icat sayesinde, belirli yerlerini bolca kırmızı noktalara aıyrdığım, tugba ekinci, lerzan mutlu,petek dinçöz, arasında kendisine has bir yer edinmiş, doğuş'una bir türlü kavuşamadan, yerle yeknesak olmuş, sarkıcı diye gecinen..
altunizade mesa konutlarında oturan şarkıcı.
geçen hafta asena nın makina da yaptığını bugünkü programda yapmaya çalışan bayan.
"ben gerçekten çok zekiyim." diyebilen hatun. vay be.
boxer dergisine verdiği cesur pozlarla, tekrar gündeme gelen, güzel vücutlu bayan şarkıcı.
ibo show'da ''kapıma bir gün ipe ipe geleceksin'' şarkısını söylerken şarkının bir bölümünde ''si..'' diye başlarken dııtlanan şarkıcı. çok güldüm.* *
çakma kylie minogue.
zamaninda Okan Bayülgen'in programında 156 IQ'ya sahip olduğunu iddia eden kisi.
elinde doğuş un evlenmesi gibi bir malzeme varken kullanmasını bilemmiş, gündemde istediği yeri yakalayamış kişi, bu dürüstlüğünden midir, yoksa yüksek zekasından onu bilemiyoruz ama bu hızla giderse 6 ay sonra ismi unutulacak şarkıcı.
birilerinin ''ipe ipe'' şarkıcı yapıp başımıza saldığı şey.
ipe ipe gidilesi, bir dönem doğuşla takılmış, kylie minogue jennifer lopez sentezi şarkıcı.
boyu kısa, sesi cırtlak, seçtiği adamlar beş para etmez ama allah için kendisi taş gibi dekolteler verir, renkli de gözleri mi vardı ne! *
yürek hoplatan dişi...
(bkz: hop hop hop)