1. 30.
    hayvan gibi iyi klip.. çok beğendim.. oryantal hava da katmış, beğenmeyen kom*nisttir.
    2 -2 ... yerli ve milli
  2. 31.
    yoldaş büyük bir başarıya imza atmış.

ayrıca hakikaten kadını yunana ne itelemişler youtube yorumlarında hahahsd.

hilal cebeci nin çav bella klibi
    9 ... pezevenk malik
  3. 32.
    Devrimcilere “götümü yiyin” temalı klip.
    2 -1 ... frekans
  4. 33.
    Cahil cesareti olmalı. Bacım hiç mi eşin dostun yok senin? Hiç mi fikir beyan etmediler sana.
    1 ... portatif
  5. 34.
    Çav bella bahane, g.t göstermek şahane.
    2 ... ataturkcu 20
  6. 35.
    beğenmediğim sözde kliptir tuhaf olmuştur.
    ... saban filmindeki gulyabani
  7. 36.
    gömün beni dağlara, çiçeğin gölgesine dediği an, dabruka eşliğinde göt sallaması bi acayip olmuş.
    acaba telif ödedi mi la casa del popo'ya?

edit; papel.
    ... 0fu0
  8. 37.
    müzik evrenseldir. çav bella da kimsenin tekelinde değildir. hilal şarkıyı yeniden yorumlamış tüm vücudu pardon ruhuyla.
    5 ... evli bedelli torpilli
  9. 38.
    Bu şarkının italyanca telaffuzunu benim dil hocam bu kadına öğrettiğinden ne zamandır piyasaya çıksın da şenlik başlasın diye bekliyordum. Beklediğim şenlik de başladı ahaha.

Ana temayla ürünün alakasız olduğu işlerden.
    ... kaptan mavra adami
  10. 39.
    burjuvaların da yorum hakkı var,iyi mi,kötü mü olmuş takdire bağlı.
    bana göre güzel olmuş ,ha şarkıya uymayan sahneler var ,ama şu da var bizim salak '' stalin ve demokratik kore '' sevmez solcular ''la kasa'' dizisini sosyalizme bağlarlar ya cebeci'de burjuvaya'ya bağlamış.
    bana göre her yerde söylenmesi gereken bir eser bu, niye söylenmesin ,Natalie Cardone - Hasta siempre 'yi fransa'nın dolayısı ile avrupa'nın en kalın burjuvalarına en kalın aristokratlarına konser salonunda okumamış mı idi.

ki ister eleştirin ister yanımda durun cardone'nın klibi bana göre hilal cebeci'inin klibinden bin defa daha beter daha burjuva daha sömürü düzenine hizmet.
    aslına bakarsanız cav bella yalnızca sosyalistlerin değildir ,nazi karşıtı italya anti-faşist halk cephesinin şarkısıdır po ovasında spartaküs'ten anti-faşist cepheye 2 bin yıllık birikimin dışa vurmasıdır.

cebeci entelektüel eksikliğine cesaret edip bu dönemde bu şarkıyı-eseri okumuş, iki genç izleyip meraklanıp che'yi, anti-faşist mücadeleyi iki sayfa okusalar buda yeter.

ben bravo dedim,darbuka sesi de ayrı bir güzellik vermiş.

bizde katkı verelim ve ''kahrolsun faşizm,yaşaşın anti-faşist mücadele'' , diyelim.

bizler komünistiz isteriz ki hilal cebeci'de yanımızda olsun ..
    3 -1 ... baris hemen simdi