bugün

isabet olan kampanyadir. hilafet yanlilarinin oy vermesi halinde nelerin oldugunu hepimiz izlemeye devam ediyoruz.
dalgadır... mesele, insanların bunu anlamaktan aciz olması.
komedi. ulan şeriat gelse, bizden önce sizi recm ederler.

--spoiler--
36. saniyedeki ablamız türküye başlayacakmış, bıraksalar.
--spoiler--
halife kim olacak tartışmalarını da yanında getirir.
(bkz: yav he he) rusya'da çar'ı, fransa'da monarşiyi getirmek gibidir. Devrimlerden geriye dönüş bu ülkede belki bir çok konuda olur ama cumhuriyet ve laiklik konusunda olmaz. Olursa devlet bekası tehlikeye düşer. Ne denilirse denilsin bu devletin kendini koruma mekanizmaları kendi yöneticilerine rağmen vardır. Halife falan boşa biraz daha çalacak memur olur işte.
Adamların haklılık payı yok değilde hilafet istiyorum kısmına gelince teori çöküyor. Ha deseler ki oy verme anarşizm rule on, o zaman tamam.
Ben hilafete, şeriata, komünizme, kapitalizme katlanırım da tayyip erdoğan ve onun gibilere asla.
Halife secilirse hemen şeriatın da gelecegini sananların gasapına uğramış başlık. Halife gelince illa şeriat gelmez, müslüman alemin biraz anarşik döneminde yardimci olur en azindan gercekten halife lazim ama secemezler, orasi biraz zor.

Edit: dur lan videoyu izledim bunlar harbiden seriat ister gibiler, sözlerimi geri aliyorum.
katıldığım kampanya. inşallah gerçekleşecektir.
itin, yobazın ayaklanmasıdır.

siktirin irana, arabistana da görün hilafeti amcık ağızları..
masanın altından Eğil bakim.