1. 1.
    çocukluğumuz vazgeçilmezleri pamuk prenses, uyuyan güzel, güzel ve çirkin vs...
    hepimiz onları hiç bozulmayan saçlarıyla, uzun kirpikleriyle tanıdık ve tabi onları seven komşu krallık prensleri de var.
    neden hepsi güzel ve victoria s screet mankenleri gibi.
    neden ken hep barbie yi seçiyor, diğer kız zenci diye mi ya da diğeri kumral diye mi.
    neden komşu krallıktan gelen beyaz atlı prens yüz yıl uyuyan güzel e aşık oluyor kız yüz yıl uyuyor hiç te cazip değil oysaki.
    neden çirkin körü körüne güzel e aşık, güzel olduğu için mi...
    tüm bu kızlar çirkin ve şişman olsalardı ken, prens, ve çirkin onlara aşık olurlar mıydı.
    ben senin içini seviyorum dış güzelliğin umrumda değil sözü nereden gelmiştir o zaman?
    düşünecek çok şey var biliyorum ama tüm bunlar öyle sorunlara yol açıyor ki.
    yeğenim saçlarını kestirmek istemiyor çünkü barbie hiç saçlarını kestirmiyormuş.
    komşumuz fatma teyze ye gıcık oluyor çünkü hikayelerdeki cadılar gibi kemerli ve uzun bir burnu var.
    yazık değil mi ama.
    2 -1 ... suzan avci
  2. 2.
    *"güzellik savaştan sonra yaşanan zafer duygusu gibidir, çirkinlik ise savaşın ta kendisidir." sözünde anıldığı üzere zafer duygusu içinde ömrü geçenler bu durumu anlayamazlar, keşke hayatınızın birkaç yılı en azından savaşlar içinde geçseydi...

*söz? (bkz: jamal fare)
    1 ... dntpnc
  3. 3.
    çünkü onlar masal karakterleri.

hikaye kitaplarındaki güzellik abidesi prensesler

hikaye kitaplarındaki güzellik abidesi prensesler

hakikileri böyle *
    4 -1 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    ortaçağ prensesleri komşu krallara yıkılabilmek amacıyla yağlı domuz etiyle beslenen koca götlülerdi. amaç doğuran gözükmekti.
    1 ... ebu fesat