1. 68.
    kemalistleri kudurtan kına eğlencesidir. öncelikle hifanın anlamını bilmeyen ukala gerzeklere hatırlatalım hifa arapçada hifa hatun (ra) medine-i münevvere'de güzelliği zenginliği ve ahlakıyla ün salmış samimi bir müslüman kadındır.
    1 -3 ... frank lucas
  2. 67.
    Şatafatın, debdebenin moda olup övünç kaynağı olduğu görgüsüzlüğün, gereksiz gösterişlerin ayyuka çıktığı zavallı günler yaşadığımızın göstergesidir.

Okumak yok, bilim yok, sanat yok, eğitim can çekişmekte lakin antin kuntin isimli zamane bebelerin saraylarda kına törenleri var.
    Kime ne faydası olacaksa?!

insanın göğsüne öküz oturtan görüntülerdir.
    Yazık!
    4 ... zeytinyagli dolma kalem
  3. 66.
    Fifa bu konuda kararı ne olacak? Asıl önemli olan bu.
    1 ... onickihavari
  4. 65.
    Bunlarla aynı cinsiyeti paylaşmak istemiyorum.
    3 ... simgesimge2019
  5. 64.
    Bir tane çift düğünde takı istemeyip muhtaç çocuklara ziyafet vermişti. Çok hoştu. Şimdi bir de bunlara baktım. Bilemiyorum. Bazen kadın gelinlik giyemeden evleniyor sonra ortaya saçma sapan görüntüler çıkıyor. Umarım öyle bir şeydir ; kaçarak evlenmiş sünnet annesi temalı şeylerdendir yani.
    2 ... uzak diyarlarda evli barkli
  6. 63.
    Cocuk dogmadan parti doğuyor parti. Sorsan bebek için baksan çocuğun dünyadan haberi yok. Çok boş beleş işler ya. Canın göbek atmak istiyorsa topla milleti yine yap partini de bebeği alet etme bacım.

Kapalı açık mevzusunu geçin çoğu anne yapıyor şimdi böyle şeyleri.
    1 ... manik minyon
  7. 62.
    koca parası ile buram buram görgüsüzlük kokuyor.
    1 ... ortamlarin suratsizi
  8. 61.
    (bkz: çılgın seni)

tuhaf olan bebek orda eğlenmiyor. eminim bayağı bir de ağlamıştır. bebeğe kazandıracağı tek şey topluluk fobisi olacaktır.

Edit: lan olm o değil de organizasyon firmasının ismi çok iyi değil mi?
    ... wizzy
  9. 60.
    kocamın paralarını çatır çatır yiyorum diyor ablamız.
    3 ... ksilem
  10. 59.
    muhafazakar çılgınlık had safhaya ulaştı.
    ... ruh okuzu