1. .
  hidayet türkoğlu ve mehmet okur un nba allstar 2007 oylamalarına direkt aday gösterilmeleri hadisesi.
  japonya ya her ne sebep olursa olsun gelmeyerek * gözümden düşmelerinden dolayı, parmağım acıyor, mouse a basamıyorum, oy verme sezonum doldu, ekstralara gitmiyorum şeklindeki bahanelerimle katılamayacağım organizasyon.
  not: nba kendini milli takım ülkeyi temsil eder.
  3 -1 ... serander
 2. .
  all star olurlarsa; all star olmuşsun ama adam olamamışsın denilebilir.
  (bkz: dirk nowitzki)
  (bkz: tony parker)
  (bkz: yao ming)
  4 ... balsikeste baysungur
 3. .
  oylama için , http://www.nba.com/allstar2007/asb/tur/ballot.html
  ... serander
 4. .
  Bizi gururlandıran ve (bkz: nba)in resmi sitesinin Türkler tarafından tarafından ziyaret edilerek ikisininde allstar olmasını sağlayacak hadise.
  ... cakirkursat
 5. .
  güzel bir hadisedir. mehmet ile hidayeti'in neden bu kadar tepki aldığı anlaşılamamaktadır. bugün dünyada basketbola ilgi gösteren insanlar dünya şampiyonasına falan önem vermemektedirler. amerikan ulusal takımına katılmayan süperstarlar amerikada hiç ayıplanmamışlardır. zaten bilmektedir herkes dünya şampiyonasının, turnuvaların bir önemi yoktur çünkü basketbolun zirvesi nba'dır. hidayet ile mehmet'i sonuna kadar destekliyorum. bizleri temsil etmektedirler. şuna da eminim ki ne denli önemsiz olursa olsun bundan sonraki turnuvaya ikisi de katılacaklardır.
  1 -1 ... karizmatron
 6. .
  kendilerini milli takım hadisesinden ötürü artık pek sevmesek de, ülkemizi temsil etmelerinden dolayı oy vererek desteklememiz gereken durumdur.
  1 ... peyderpey
 7. .
  pau gasol gecen sene inanılmaz bi organizasyonla all star oldu bu unutulmasın. aynı organizasyonu niz de yapabiliriz. ayrıca gasol un sakatlıgında memo ya sans dogdu. bu yuzden allah ne werdiyse gonderin.
  ... anil teknik
 8. .
  Memo hakeder hido haketmez allstar olmayı
  ... rvd
 9. .
  toplumun yine aşırı milliyetçi duygularla hareket ederek muhalafet olması kaçınılmaz olan durumdur..adamlar milli takıma gelipte zararı dokunacaksa oynamaması daha iyidir..belki de gerçekten kendilerini yorgun hissediyolardı ve bu ara belki onlar için iyi oldu..onlar gelse idi japonyada ki dünya şampiyonasına hangi birimiz engin atsür diye bir oyuncunun varlığından haberdar olacaktık?milliyetçi duygularla hareket edip o iki oyuncuyu küstürmektense biraz aklınızla hareket edin..bu adamlar bize sadece şimdi değil antrenör olarakta çok katkı sağlayacaklardır..sonuçta memo ve hido milli takımın bel kemiklerindendir..akıllı davranılmayı gerektirir..
  ... harabe
 10. .
  (bkz: nba allstar 2009)
  gecmişte ne olursa olsun memo ve hedo ya destek olmamız gereken oylama.

  onların her macında 10 larca turk bayragı acıldıgını ve turkiye turkiye diye yuzlerce insanın bagırdıgını unutmayalım. eger turkiye ye yaptıkları bir sey varsa o da cok guzel bir seydir ve en azından bu sekilde karsılıgını verebilme hadisedir.
  ... salsadanda anlarim halaydanda