bugün

hidayet türkoğlu'nun 5 yıllığına 50 milyon dolara portland trail blazers ile anlaşma sağladığı yönünde haberlerin yansıttığı durum.

http://www.milliyet.com.t...;KategoriID=14&ver=06
yanlış bir seçim olduğunu düşündüğüm durum.
yıllık bir milyon için o orlando kadrosu, vince ile beraber oynamanın hazzı bırakılmamalıdır.
paranın nelere kadir olduğunun kanıtı.
umarız orada da başarılı olur demekten başka bir şeyimiz yoktur. ee ne demişler para para para.
kelebek etkisi yaratacaktır.
eğer doğruysa brandon roy 'un sg ye çekilip hido 'nunda 3 numaraya getirilmesiyle dadından yenmeyecek durumdur. konferans finali garanti diyorum size.
internet sitelerine göre henüz kesinleşmemiştir. prensipte anlaşmaya varılmıştır ancak toronto raptors ın 56 milyon dolarlık bir teklife hazırlandığı söylentiler arasında. kesin imza 8 temmuzda atılacaktır. o gün göreceğiz.
orlando nun teklif ettiği para ile portland ın teklifi arasında tam 14 milyon amerikan doları fark var,telaffuzu bile zor bir rakam için takımını değiştiren hidayet türkoğlu nu bu doğru kararından ötürü ve başarısıyla türk halkını en iyi şekilde temsil ettiği için tebrik ediyorum.
son gelişmelere göre toronto raptors hidayet'e 56 milyon dolarlık bir kontrat teklif etmeye hazırlanmakta ki bu da bu başlığın yalan olması anlamına gelebilir bir anda.
bu paraya değil portland'a papua yeni gine'ye bile geçilir. hatta ben dinimi dahi değiştiririm gido gene karakterli biri sayılır, kimse martaval okumasın...
(bkz: portland ın hidayet türkoğlu na geçmesi)
gerçekleştikten sonra hidayetin parayı b.k diye telaffuz edeceği durumdur.
02.07.2009 tarihinde saat 03.29 itibariyle açmış olduğum konu.

(bkz: hidayet türkoğlu ve portland trail blazers)
güncel Önemli Başlıklar