bugün

yine bir febenin hezimet gecesi ve yine bir hicbiseyebosunaiclenmeyenadam klasiği, lütfen bakınız:

(bkz: #6628857)
selçuk yula nın sözlükte yazan halidir.
ak partili yazardır.ayrıca gazlıdır kendileri. (bkz: #6631211)
(bkz: #6640628)

bu sözlüğe çok fenerbahçeli geldi, bu kadar saçma sapanı gelmedi.
(#6179332) ben söylemiştim demekten aslında çok fazla nefret etmiyorum ve gayet sakin bir şekilde söylüyorum;

ben söylemiştim. (bkz: #6640628)

"sen o kupaya boktan derken hala 6 kasımda oynanan bir lig maçının hayaliyle yaşıyorsun"la başlayarak sayfalarca akıl mantık dolu cümleler sunulabilir bu uludağ sözlük üyesi ve entry girme hakkı sahibi olan şey'e**hepimiz biliyoruz ki asla okumayacak çünkü sözlüğün tam ortasına pislemekten ve militanlık yapmaktan başka hiçbir amacı, yaşama tutunacak başka bir dalı olmayan bir şey portresi çiziyor**, allah şifa versin söylenebilecek en hafif cümle.

not olarak, sözlükte yazarken xhamster sitesini takip etmesinin bunda etkisi var mıdır bilemiyorum.
(bkz: #6444154)

klasik bakınızımızı da vermeden olmaz;

(bkz: get a life)

ek olarak: (bkz: sol frame e gelmesi engellenmiş başlıklar)*
entry israfıdır.

(bkz: #6640628)

ayrıca (bkz: kulüp)
rte ile hollanda' ya gidip mutlu bir hayat süresice yazardır.
kalitesini tekrar ifşa etmiştir.

(#6661964)
sözlükte tayyip düşmanı kesimin dikkatini çekerek bi yerlere gelmeye çalışan ve başaran yazardır. bu kadarda abartılmaz be arkadaş çok belli ediyorsun dikkat çekmeye çalıştığını.
(bkz: okullara erdoğan büstü koyulması gerekliliği)
tayyip erdoğan tarafından tutulan reklam botu olduğu sanılan yazardır. bu kadar reklam olmaz, bir de şu vardır ki; reklamlar gerçekleri yansıtmak zorundadır, yanlış bilgilerle reklam olmaz.
altıncı nesil bir troll. yakında uçurulacak gibi duruyor.
(#6673262)yazık...
beyin organından tam randıman alamayan yazar.
oksijen yetersizliğine maruz kalmış olduğundan bazı fonksiyonlarını kaybetmiş troll.

hayır, her başlıkta ona buna küfür ediyor. sonra sözlük foruma dönmesin diye yırtınan biz oluyoruz.
(bkz: entry ziyanı)
(bkz: #6675128)

aynen devam eden yazar. anelka iyi futbolcu olsaydı manchester city bırakmazdı değil mi?

(bkz: aferin akıllı çocuk)
aklının niki kadar uzun olmadığı aşikar . yazılarıyla sözlüğü test ettiğine inandığım yazar. tanımlama için ise yobaz kelimesinin yeterli olmadığına inanmaktayım.
körlemesine beşiktaş düşmanı sözlük yazarı.
(bkz: holigan)
Cemaatci ve hükümet yanlısı apaçık ortada olan, fakat insanları islamiyetten soğutma çabasına girmiş yazarımsı. cemaatçi ve türevlerininde dini sömürdüklerini kanıtlamaktadır böylece...
fenerbahçe ne zaman yenilse 6 kasım daki fb-gs maçını tekrar tekrar gündem konusu yapmaya çalışan yazar. yeter artık be. ben de fenerbahçeliyim. ama ben bile sıkıldım bu muhabbetten. biz onun dalgasını kasım 2002 de yaptık bitirdik. senin gibiler yüzünden fb taraftarının adı çıkıyor. bak nickaltına da yazı yazdım. mutlu oldun mu? bırak artık şu maçı. aş kendini.
(bkz: nasilbirdemokrasiistiyoruz)
sözlükte bir bot olduğuna inandığım yazardır.*
#6695022 entrysi ile en az ridvan dilmen kadar holigan bir fenerli oldugunu göstrene yazar. ulan bir tane cirkin fenerli yokmu be.
akp'nin uludağ sözlük ilçe başkanı olması muhtemel yazardır.

edit: yazım hatası düzeltildi.
akpnin yaptığı yanlışlara hiç de içlenmeyen adam.