bugün

biri dini bütün biri ateist yazarın karşılaştırmasıdır.

bence zall döver.
ikisi de troll. biri dindar gözüküp dinle dalga geçiyor, diğeri direkt dindarların damarına basıyor.
(bkz: üst biter)
gerçek derbi.*
hiçbişeyeboşunaiçlenmeyenadam evet efendim diyerek tespit sıçmaya başlar, bluevelve evet efendim demeden sıçar.

ikisi de üstün yetenek.
kelimelerin değil karmaların konuştuğu an.
(bkz: birazdan burası bombok olacak)
birisi mantıklı atıyor, birisi dini bütün görünüp basıyor küfrü.
her ne kadar kafalarımız uyuşmasa da bluevelve "yazar" dır. diğeri önemsiz birşey...
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ak partiye hakaret ettirmek için ak partili görünen bir trolldür, bluevelve direk hakaret eder.
bluevelve düz mantıkla saydırabileceği kadar dine saydırır diğeri ironi yaptığını zannederek götünden element uydurur.

birisi futbolla yakından ilgilidir. poposuna tanga giyecek kadar iddia sevendir.
diğerinin futbol sitinde bile değildir.

ikiside akp düşmanıdır.
ikiside kürt düşmanıdır.
şahsi düşünceme göre her ikisi de provakasyon meraklısı olan, yazdıklarının çoğu uydurma ve belli bir kesimi tahrik etmeye çalışan entryler olup, bu başlılar ile tarafları kavga ettirmeye hatta kutuplaştırmaya çalışmaktadırlar. Dikkat edilirse her ikiside birbirine zıt görünmelerine karşın açtıkları başlıklar ile girdikleri entrylerin tarzları aynı. Hatta entryler ve başlıklardaki üsluplarının bile aynı olması bu iddayı doğrular nitelikte.
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam/#7809311)
(bkz: genç yobazlar büyümüş yazar olmuş)
(bkz: kanks)
aynı adam değillerse şayet, ya karşı daireden, ya aynı evden, ya da yan masadan tanışlardır.
(bkz: kaptan tanımlanamayan iki cisim yaklaşıyo)
Önceki sözlük hesabımda beni tahrik etmeyi başarmış ve kendine ağır laflar içeren başlıklar açtırmamı sağlamış kişi olarak bluevelveden nefret ediyorum.
(bkz: al birini vur ötekine)
biri lacivertidir, diğeri kahverengisi.
kim ne derse desin, ikisi de sözlüğün en popüler yazarlarıdır. *
işin içine kingjokerin de konulup triple threat şeklinde yapılması gereken karşılaştırma. *
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam insanları dolaylı yoldan dinden soğutur.

bluevelve ise doğrudan ateizm propagandası yapar.
al birini vur ötekine. ikisinin de amacı dikkat çekmek.
durun!
aslında ikiside çok zeki insanlar!*dalga geçiyorlar bizlerle!*
ve biz sefiller bunları anlayamıyoruz!
bizi gidi saf yazarlar bizii!