bugün

hiç dayak yememiş öğrencidir. dövülmelidir.
ıq ' su 195 olan öğrenci tipidir. eli öpülesi, öptükten sonra dövülesi öğrencidir.
üviversitede ya da başka bir yerde ilk zayıf notunu aldığında yıkılacak kahrolacak kenidni kaybedecek olan öğrencidir.
aslında hiç bir zaman öğrenci olmamıştır yaşayamamıştır o duyguyu.
illaki bir defada olsa zayif not almisligi vardir bu yuzden (bkz: aramaya inanmak)..*
(bkz: inek) (bkz: öküz) (bkz: davar) (bkz: gözlük) (bkz: korkak) (bkz: hayatı ciddiye alan zavallı)
edit=tembel bir öğrenci değilim,ama böyle öğrenciler sürekli 5 alma çabası içinde olurlar*.Geyik yapmazlar,ders kaynatmazlar,kopya vermezler,sınıftan defolup gidesi öğrencilerdir.
biri tıp fakültesini, birisi de stanford üniversitesini bitirmiş arkadaşlarım. *
kendini ogrenci diye tanimlamamasi gereken sahis.baska bir mertebedir onunkisi.
universitede bu sıfattan kurtulacak olan kişi veya kişilerdir.
çalışkan öğrencidir. zavallıdır ilk zayıf aldığında kalp krizinden ölebilir.
öğrenci değildir.**
(bkz: inek)
(bkz: valla ben değilim)
inekdir, möler, süt verir.
afedersiniz ama

(bkz: çüş)
(bkz: oha)
(bkz: yuh)
(bkz: ohara)
(bkz: vs)
ilkokul birinci sınıftadır.
anaokulu öğrencisi olması muhtemeldir.
okulda arkadaşlarının alay konusu olmuş olan öğrencidir. *
hayatını çalışarak geçirmesine rağmen sınav günü genellikle bendeki zeka doğal ayaklarına yatıp hiç çalışmadım diyen ve akabinde yüzlük kağıt veren öğrencidir.
vardır böyle öğrenciler. zayıf almak bir yana belki de hayatında 3 bile almamıştır.* bu öğrencilerin en kötü yanı da diğer öğrencilere kopya vermemeleridir. hadi vermiyosun anladık. bari kağıdını kapama ama di mi?
yazılacak yorumlar ile memleketimden insan manzaraları gibi memleketimin neden eğitim sisteminin düzelemeyeceğinin de habercisi olan başlığın adıdır.
okul okudum, eğitim hayatı nedir bilirim gibi ifadeler kullanmaması gereken öğrenci. böyle cümleleri sağlığı için hiç hayırlı olmayabilir.
o zevki bi bilse.... o dadı bi alsa, birdaha bırakamayacak ögrencidir. aman almasındır zaten .
(bkz: babalar)
(bkz: anneler)

babam: Biz lisede zayıf alan adama küserdik.
dedem: şuayp sen lisede tekrar yapmıştın değil mi?
sığ insanların sığ düşüncelerine kurban giden öğrencidir. böyle bir kişiyi tanımakla beraber iş dünyasında da çok büyük işler başaracağına inanmaktayım.

bir değil bir çok kişi tanıyorum böyle.

mezun olduğum okul: bornova anadolu lisesi.

saçmasapan konuşup adamın asabını bozmayın yazarlarının madarası olmuştur bu insanlar.

ben onlara buradan avukatlık yaparak değerli insanlar olduklarını bilerek savunuyorum. yok uzaylıymış yok insan değilmiş çeki düzen filan. ayıp oluyor gençler.

ekleme: hele biri var ki... -kendisi ile fazla muhabbetim olmamasına rağmen-(karakterinden hoşnut değilim bana ters) okulda en baba kopya veren elemandı...
yarın sınavı olupta bilmem kaç sayfalık kitabı yastık yapıp genco dizisini izleyen ögrencinin karşılacagı durum deildir muhtemelen.