1. 1.
    yabancılaşmak' tır. toplum tarafından bireyin dışlanmış olması mıdır, yoksa bireyin toplumu olduğu gibi dışlaması mıdır, adı konamaz.
    2 ... siddartha
  2. 2.
    Kesinlikle cool bir şey değildir. Herkesin insomniası var, herkes depresyonda, herkes farklı, herkes özgür ruhlu, kimse kendini bir yere ve bir şeye ait hissetmiyor, herkes kimse beni anlamıyor havasında.

Hepiniz farklıysanız toplumu oluşturan düz adamlar kimler lan ? Böyle laflar söyleyince franz kafka yada sanatsal kişilikler olmuyorsunuz. Ulan bir tane adam çıkıpta ben düz sığırın tekiyim demiyor ya.
    2 -1 ... andarkankabrides
  3. 3.
    pek mümkün değil gibi, ama düşüncesi tatlı olan bir şey. hakikat, evrenden ve doğadan başka hiçbir yere ve hiçbir şeye ait olmadığımız. kendimi gökteki yıldızlardan başka bir şeye ait görmüyorum.
    1 -2 ... yazardim bir zamanlar
  4. 4.
    zordur. insan doğası gereği bağlanmak ister. sevgilisine bağlanamazsa, ailesine bağlanır, işine bağlanır, çikolataya bağlanır, sigaraya, alkole bağlanır. ama ait olur bir şeye, ister istemez ve o aidiyet duygusunun verdiği haz kimi zaman çok daha güzeldir özgürlükten.
    1 ... tuzyalayanmidye
  5. 5.
    Agir depresyon bdmlirtisidir.
    Bazen de anlik yasanir vurur gecer.
    ... ah tamar
  6. 6.
    Güzeldir. Tercih edilen bir şey ise tabii, zorunluluksa o kadar güzel olmuyor.
    1 -1 ... ankaraistanbularasimekik
  7. 7.
    Boşlukta hissetmenize ve amaçsızlığın verdiği depresyona hapsolursunuz.
    2 ... ikizler kizi
  8. 8.
    her zaman, her yerden ve her şeyden gitmektir.
    benim hayat gerçeğimdir. koparıla koparıla kopmaya alıştım sanırım.
    ... lumos
  9. 9.
    şartlar kabilinde güzel bir histir.
    ... hickimseninhayrani
  10. 10.
    her yere ve her şeye bağlı/bağımlı olmaktan iyidir.
    ... atalante57