1. 1.
    iki ay sonra 22 yaşına girecek flört dışında hic bir şey yasayamamış öpüşmemiş hic sevişmemiş bir insan olmaktır en büyük korkum 3 sene daha böyle yanlız kalıp 25 yaşina gelip kartlaşıp yine benim gibi 25 yaş üstü kart genç olmayan bir kadınla ilklerimi yaşamaktır. Şahsen ben ilk deneyimlerimi lisede bilemedin üniversitenin ilk yılında bir akranım bir kızla yasamak isterdim çünkü insan ilklerini en masum olduğu yaslarda yaşamalıdır. 25 yas veüstü kadınlar genç değildir güzel değildir sadece kendileri ne eskisinden daha çok suslendiklerin olgunlaşıp özgüvenleri yerine geldiğinden daha ulaşIlmaz ve daha coll algısı yaratırlar bu da erkeklere kadınların en güzel yaşı bu yasmış algisi verir. Ayrıca 25 yaşlarında kart kadınlar aşıkta olamaZlar bir erkeği statüsüne gore severler duyguları saf değildir her şeyleri mentaattir. 25 yas üstü erkek ve kadınların içlerinin kötülüğü, çıkarıldığı yüzlerine yansır simalarındaki masumiyet bu sebeple yok olur kartlaşmış ciltleri kırışmış saçları seyrelmiş vücutlarının diriliği gitmiş kısaca çürümüş çirkin organizmalardır. Ne yazık ki 3 sene sonra bende bu çürümüş iğrenç insanlardan olacağım hemde gençliğimi yasayamadan
    7 -12 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Dünyanın en üzücü durumu bu konu hakkında ne diyebilirim ki. Umarım nice 22lerde eğlenirsin.
    ... edizpmc
  3. 3.
    ergenlik yaşı gercekten yükselmiş.
    4 -1 ... freeyim
  4. 4.
    'hiçbir şey' i sadece seks olarak düşünen ergen beyanı.
    7 ... di anforgivin
  5. 5.
    tek derdi bu olan insanlar var. o kadar gamsız ve kedersizler ki tek dertleri bu kalmış. daha hayat sizi feleğine almamış hayatınızı bi güzel siksin de aşk maşk kalıyor mu görürsünüz. te allam ya.
    1 -1 ... amuniyimgardas
  6. 6.
    (bkz: 22 yaşında 30 yaş sendromuna giren gencin dramı)
    1 ... akacakkandamardadurmaz
  7. 7.
    25 yaşını geçtim hala dediğini yapmadım sorun mu hayır.
    ... beyaz baretli mehmet aga
  8. 8.
    Ben 25 yaşına kadar çimen gibi yaşadım. (bkz: çimen) çalışmaktan bırak flörtü, gözümün önünü göremiyordum.

Sonra bir başladım para basmaya, fivuuu. ilk Milk boş arkadaş.

Kolunu önüne uzat, kolun yarıçapına 15 tane kız doldurunca 25 yaşına kadar çektiklerinin acısını çıkartıyorsun merak etme, eh tabi kafanı kullanabilirsen. 22 yaşına kadar baba parası yediysen, sen değil 22, 32 yaşında da aynı sen olursun.
    1 -1 ... n dakota
  9. 9.
    Bir insanın en güzel yaşları 15-22 yas arasıdır gerisi boştur. 25 yas sonrası insanın hem iç güzelliği hem dış güzelliği gider bunuda kadınlar makyajla, estetikle erkekler kasla kapatmaya çalışır ama nafile.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    sonrasında 23-24-25-26-27-28-29-30
    dahada sonrasında eğer hala böyle devam edersen 31'e devam.
    1 ... sons of anarchy