1. 1.
    bir erkeğin düşebileceği en kötü yalnızlıklardan biridir. ben bu şekilde ömrünü tamamlayıp göçüp giden insanlar tanıdım. hayatında anası dışında hiçbir kadının merakını celbetmemiş, öyle ki evlendiği kadın yani evet karısı bile merak etmemiş. dememiş ki sen niye böylesin? niye böyle düşündün? bunu yaparken ne hissettin? ya da hiç evlenmemiş, sevgilisi dahi olmamış, telefonda duyduğu tek kadın sesini bankadan gelen erken emeklilik ister misiniz teklifinde duymuş, sadece bu yüzden aranmış, sorulmuş, belki elinde mesleği vardır, tamircidir, eve çağırılmıştır gel bizim şu işi hallet usta demişlerdir. belki o zaman bir merakın konusu olmuştur. fakat bu meraklar hep çıkar odaklı, mutualist ilişkiler olduğundan hiçbir zaman samimi bir meraka dönüşmemiş, yitik gitmişlerdir bu insanlar. çünkü kadınlar hep kendileri merak edilsin isterler.
    2 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
  2. 2.
    ben buyum, bu güne kadar hiç böyle biri olduğumu düşünmemiştim bilmiyordum,

başlık sahibine sevgiler ve teşekkürler.

aynı zamanda da iyi bok yedin yalnızlığımı tekrar hatırlattın demek istiyorum sayın seyirciler.
    -1 ... capello
  3. 3.
    en güzel iş.merak ediliyorsunda ne oluyor gün içi on defa aranıyorsun,akşam eve gittinmi telefonun denetlemeden geçiyor,sözlüğe rahat rahat giremiyorsun bir sürü ıvır zıvır.
    1 ... idrak yollari enfeksiyonu
  4. 4.
    gözlerin gözlerimde kaldı kalmıştır.
    beni sen benden aldın o almıştır.
    işte ben bu güzel kıza sevdalandım.
    sevdalanmışımdır aşığım yanığım.
    işte ben böyle bir güzele saplandım.
    ... ruzhan