1. 1.
    bazen bu his bana uğruyor ve canımı sıkıyor. kendimi bildim bileli yalnız yaşadım. yalnızlıktan kastım sevgilimin olmaması değil, bildiğin tek başına gezdim tozdum ve eğlenmeye çalıştım. senelerdir yakın diyebileceğim bir arkadaşım dahi yok. bu yalnızlık dolu hayattın bir yan etkisi olarak hiçbir kızla arkadaş bile olmadım. onların dünyası, popüler kültürün ve toplumun dayatması bana ağır ve itici geliyordu. instagram kullanan bir kız benim için oldukça uzak bir hayat yaşıyordu mesela.

gel gelelim son zamanlarda bu yalnızlık beni yormaya ve üzmeye başladı. ailem dışında kimse tarafından değer görmemiş olmak ve kızların radarına girememek biraz canımı sıktı. hepimiz basit bir insanız aslında. isteklerimiz ve arzularımız -ne kadar farklı karakterde olsak bile- üç aşağı beş yukarı aynı oluyor. ne bileyim ya. kafam karışık biraz.
    ... bay polar
  2. 2.
    E öyle Zaten .
    ... arasirabazen
  3. 3.
    beni tanıdılar siz kaçın.
    ... masklavi
  4. 4.
    bazı insanlara kendini sevdiremiyosun aga bazılarıda seviyo çok kurcalamanak lazım sevmeyenin ta aq.
    ... littlephony
  5. 5.
    Böyle yıkık triplere girmeyin ya.. toplanıp batak atalım dediniz de biz mi gelmedik
    ... astromani