1. 1.
  Ya ben erkek değilim ya da onlar kız değil. 22 yıl 0 olay, 0 sevilme.
  7 -2 ... konyali heidegger
 2. 2.
  paran yoktur.
  8 ... mavi gozlu kizlari severim
 3. 3.
  onlar sana gelmiyorsa sen onlara gidiceksin.çoğumuzda dikkat çekici tiptir arabadır paradır statüdür yok zaten neden onlar bize gelsin sen onlara gidip tanıt kendini ki bir şansın olsun.yoksa oturduğun yerden hiçbirşey değişmez.
  1 -1 ... wolfpack
 4. 4.
  fiziksel bir sıkıntı ya da parasızlık. başka açıklaması yok.
  1 -1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 5. 5.
  Parasi yoktur.
  1 -2 ... merkurungeriyeattigikadin
 6. 6.
  Yalnızlığı seven erkektir. ilgi çekmek için uğraşmak bile yorar onu.
  ... karacabeyli
 7. 7.
  zengin değildir başka açıklaması olamaz.
  ... tunandzc
 8. 8.
  evli olmasıdır.

  örn: 18 yıldır kimsenin ilgisini çekemiyoruz.

  şaka bir yana da galiba yurdum kadınları bilinçleniyor. en azından hemcinslerine saygı gösteriyor (bugün iyimser takılıyorum) umarım aynı saygıyı karşı cinse de gösterip kendilerini sahip olunacak mal gibi sunup (yok bu benim için sorun değil, kadınların pek işine karışmam) bizi tarlada karpuz seçen kabzımal yerine koyuyorlar, o benim zoruma gidiyor.
  -2 ... thebiggraywolf
 9. 9.
  hayatta her şey kız değil la. ha birisi çıkar karşına iyi anlaşırsın hoşlanırsın zaten bir ilişki teklif etmeye gerek kalmadan o iş olur. olması için zorlamana gerek yok. bu aksine antipati yaratır.

  kızlar bu ikisinin ayrımı için zaten ilk başta yüz bile vermez hoşlansa dahi. bilirler ki bir amcı tayfa var bir de temiz seven erkek var. ha sadece seks isteyen kız yok mu? elbette var. onların kategorisi ayrı.
  2 -1 ... tesla sahipsiz degildir
 10. 10.
  Kızlar aynı erkekler gibi ortamdaki herkesi gözden geçirirler., bundan en fazla ne olur, ya da olamaz diye değerlendirirler.
  Eğer narsist megaloman bir kişiliğiniz yoksa,
  (bakın burası çok önemli ) kadınlara cahil cesaretiyle yaklaşıp flörtöz davranamıyorsanız ısrarcı ve yüzsüz biri değilseniz,
  ortamda lider, alfa konumda değilseniz, ciddi bir popüleriteniz yoksa, etrafınızda bir kadın çelengi oluşturamadıysanız,
  Fırlama piç bir karakteriniz yoksa, dikkat çekici sivrilikler yapmayı sevmiyorsanız,
  ortalamanın üzerinde bir zekaya sahip değilseniz, ağzınız pazarcı gibi iyi laf yapmıyorsa,
  Yüksek bir statü ya da maddi gücünüz yoksa , fit bir vücudunuz yoksa,
  Szin hayata hiçbir özelliği olmayan, sıradan ve ezik bir tip olduğunuzu düşünüyorlardır. Bu saydığım özelliklerin hepsini taşımasanız bile ilk 3 tanesini taşımak zorundasınız.
  3 ... morat