1. 1.
    Üzülmeyin güzin ablanız burada.
    (bkz: ben)
    1 ... entryst
  2. 2.
    (bkz: pısırık olmak)
    3 ... bir arkadasa bakacaktim
  3. 3.
    'bir gün, turnayı gözünden vuracaksın' diyerek teselli verilen erkek olmaktır.
    bazen, doğru zamanda, doğru yerde, doğru şeyi söyleyememek sendromu olabiliyor.
    bazen yalnızlığı kanıksıyorsun ve karşı tarafa bu enerjiyi veriyor da olabilirsin -savunma mekanizması olarak-.
    1 ... dutturu leyla
  4. 4.
    'hiçbir kızın' ifadesi yerine 'hoşlanılan hiçbir kızın' ifadesi kullanıldığında mümkün olabilecek bir durumdur.

aksi takdirde, her kör satıcının kör alıcısı vardır.
    -1 ... liberalisticcommunist
  5. 5.
    bence tamamen dışarıya yaydığı aura ile ilgilidir.

ilkokuldan beri etrafıma kötü aura yaydığımı düşünüyorum. taaa ilkokuldan beri kızlar benimle arkadaş bile olmak istemediler. sevgiliyi falan geçiyorum (o zaten bir ütopya) arkadaştan bahsediyorum yahu. sıradan bir arkadaş. tamam ilkokulda kızlarla uğraşan, sulu şakalar yapan sınıfın haylazlarından biri olmamın belki bir etkisi vardır da peki daha sonra? nispeten durulduğum ortaokulda da, tamamen efendi adama dönüştüğüm lisede de, efendiliği özgüven ve genel kültürle harmanlayıp karakterimi tamamen oturtmayı başardığım üniversitede de kızlar benden seri katilmişim gibi kaçtılar. yahu çocukluğumda aynı mahalledeki kızlar bile dışladılar beni her zaman.

dutturu leyla nickli yazarın da dediği gibi, sanırım yalnızlığı kanıksadığım için tersi durumda etrafıma kötü enerji yaymaya başlıyorum. ya da otistiğin tekiyim. evet evet ben kesinlikle bir otistiğim.

edit: imla...

şaka şaka. unuttuğum birkaç bir şey vardı, onları da ekledim.

edit 2: tamam yeter üstüme gelmeyin. erkeklerin yüz karası olabilirim, yeterince güvenmediğim insanlara karşı soğuk (ve hatta kaba) olabilirim, tipim de 10 üzerinden en fazla 6 olabilir, her şey olabilirim ama sanatçı olamam... bir dakika lan ne sanatçısı, yani benim de hoşlanılmaya hakkım var. onu diyecektim.
    9 ... sage hide
  6. 6.
    benimdir kız kaçıran gibiyim, merhaba diyorum s*ktir ol git diyolla.
    2 ... saul
  7. 7.
    8. sınıfa kadar o kişiydim. abi hiçbir kız mı siklemez yahu ?
    ... kuku yumruklayan adam
  8. 8.
    (bkz: her malın bir alıcısı vardır) endişelenmeyindir. daha vakit gelmemiştir.
    ... failimuhtar writer
  9. 9.
    Drasniya prensi kheldar'dır o. Koskoca prens olmuş ama daha bir tane hoşlananı yok... geçen sene vardı aslında da 40 cm kısaydı benden, o sayılmaz.
    ... drasniya prensi kheldar
  10. 10.
    hoşlantı çok elektriksel bir mevzu, işte ister enerji deyin. ne derseniz deyin. bir de zorlamayla olmuyor ki bu işler. görüyorsun ve oluyor. yani genel söylenti bu yönde.

bazen hayat hak ettiğiniz şeyleri elde etmeniz konusunda ketum davranabiliyor. yani birilerinin sizden hoşlanmaması ne sizin çok tipsiz olduğunuzu, ne salak olduğunuzu, ne asosyallikten öldüğünüzü, ne kültürsüz olduğunuzu vs vs göstermez. sadece zamanının gelmediğini gösterir.

önemli not: ben böyle dedim diye herkes için ille de zamanı gelecek diye bir şey yok tabi. kendinizi de fazla şartlandırmayın.
    2 ... ilgisiz kisi zamiri