bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 50.
    en güzelini yapıyordur. boşuna nefes tüketmeye, açıklama yapmaya gerek yoktur.
    -2 ... ewentry
  2. 51.
    neyi söylemediğinden çok neden söyleyemediği merak edilen kişi.
    4 ... sophie kowalski
  3. 52.
    kesinlikle bir bildiği olan erkektir... herşeyin bir zamanı vardır; açıklama yapmanında... gerek varsa o son sözler bir gün mutlaka söylenir...
    1 ... tabutluk
  4. 53.
    su yüzüne çıkaramadığı, içinde sakladığı duygularını bir kez daha ifade edememiş erkektir. kuvvetle muhtemel ifade edemediğinden ayrılmayı tercih etmiştir. sürekli bir ikilem içinde kalmış, artık olamayacağını anlamış ve kişisel tercihini yapmıştır.
    ... birinci hudaverdi
  5. 54.
    ileride birşeyler diyecek olması kuvvetle muhtemel olan erkektir. (bkz: beni affeder misin)
    1 ... gladier
  6. 55.
    kız da aynısını yaparsa dünyanın en sorunsuz ayrılığını yaşayacak olan erkektir. en güzelidir.
    1 ... brain drain
  7. 56.
    kendisi için üzülmeye, tek damla gözyaşı dökmeye değmeyecek olan erkektir.
    5 ... misssunshine
  8. 57.
    saygısız kelimesinin tanımlamak için yetersiz kaldığı terbiyesizin önde gidenidir, kız olsun erkek olsun bunu yapan hiç farketmeksizin karşısındakini bostan korkuluğu yerine koyandır ki kendi değerini (!) ortaya koyar.
    3 ... rainfall
  9. 58.
    ortada konusacak bile birsey kalmadiginin farkinda olan erkektir. zira cogu zaman iliski zaten bitmistir. ama kiz milleti illaki gecerli bi sebep bekler iliski bitirmek icin. durum aslinda erkegin okuzlugu degildir kesinlikle. kizin avareligidir, iliskinin bittiginin farkinda olmadigindan dolayi. hem konusacakta ne olacak ki? kiza koyan iliskinin karsilikli konusarak bitmemis olmasi degil, icinde kalanlari soyleyememis olmasidir.
    saygilarimla...
    1 ... hellblazer
  10. 59.
    Telofon çalar:

_Alo, Mahmut'um. ***
    _Merhaba Pınar.
    _Mahmut sen nerdesin? Neden sana ulaşamıyorum?
    _Pınar ben çok bunaldım...
    _Günlerdir seni arıyorum. Bir açıklamada bulunacak mısın?
    _Ben ayrılmak istiyorum.
    _Canım ne dedin sen!
    _Mutlu değilim.
    _Peki.
    _Klik.
    _Çatt!

tipinde bir erkektir. Bundan sonra hep boşta kalacaktır, uğruna sevgilisini terk ettiği hayali göbekli avuç içlerinde kaybolacaktır. Ayıldığında bir de bakacaktır ki Pınar fingirdemiş, Ahmet'i bulmuştur. Mahmut avuç içi göbeğini eritmeye devam eder, tüy dökücü kremlere yatırım yapar, elde avuçta ne varsa tüketir ve soluğu bentderesi'nde alır.
    4 ... ahmet ruhi elmas