bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: öküz)
    21 -9 ... aysengruda
  2. 2.
    her sozun ayrılık yerine kavgaya yaklastırdıgını, iliskinin konusarak bitirilemeyecegini bilir.

konusmaz, bilir ki konustukca kavga eder, kavga ettikce gidemeyecegini anlar.

sessizce gider.

hoyrattır o. mutluluk icin beraber olmus, huznu gorunce cok alıstırmadan gitmeye karar vermistir.

illa ki pesinden kosan olunur.

bilir ki, hic bir sey soylemeden gitmesi soru isareti bırakır. soru isaretleri cevap bulmamalıdır.

gitmesi gerektigini bilendir. peki ya o na nasıl anlatabilir bunu? ne soyleyebilir? seviyorum ama olmayacak, aynı senaryoyu defalarca oynadım, oynamıyorum artık der. nasıl der bunu o na?

emin olun ki hicbir sey demeden ayrılmak onun alıskanlıgıdır, yasam seklidir. daha once yapmıstır ve daha sonra tekrar yapacaktır.
    25 -5 ... syme
  3. 3.
    kazım koyuncudur. aslında çok şey diyordur.

(bkz: hoscakal/#1164163)
    6 ... kechi
  4. 4.
    gerekli olan açıklamayı daha sonra gerekçeli karar olarak e mail olarak yollayacak olan erkektir.

beklemek lazım.

aceleye gerek yok.
    6 -2 ... imper
  5. 5.
    dırdır kafa ağrıtıp ayrılan kadından daha makbul olsa gerek. kimbilir, belki de sessizliğin boğucu gürültüsünü bir intikam malzemesi olarak kullanmıştır.
    7 -4 ... pencere caminin bugusu
  6. 6.
    kız tarafından korkak damgası yapıştırılacak erkektir. fakat bu kızın o anki sinirindendir, her zaman kafasını kurcalayacaktır neden sessiz bırakıp gittiği. %68 ihtimalle de o erkekle konuşacaktır, "neden sessiz ayrıldın" diye.
    2 -1 ... can bogazdan gelir
  7. 7.
    okuzun onde gidenidir.

lakin kiz versiyonu da ayni derecede okuzdur. bunlar, yasananlarin hepsini yalan etmis, duygusuz ve saygisiz insan tipleridir.

kendilerine ayni muameleyle karsilik verilmeli ve siklenmemeli.

her seyin ardindan soylenecek tek soz muhtemelen "yazik" olur.

dusman basina.
    12 -2 ... kopush
  8. 8.
    sebepsiz yere ortadan kaybolup telefonları açmıyorsa, mesajlara cevap vermiyorsa, msn'de engelliyorsa, affedersiniz ama s.ktirip gitmesi iyi olmuş erkektir. "insanlar konuşa konuşa" diye biliyoruz biz...
    10 -2 ... oneqeno
  9. 9.
    kızı artık sklemeyen erkektir. kız tabi atar tutar; aciz, korkak falan diye... işin garip tarafı erkek o lafları da sklemez...
    2 -4 ... gazoz_kapagi
  10. 10.
    (bkz: asili kaldim bir ipin ucunda)
    1 ... lavinya_