1. 1.
    benim böyle bir başlık açmamı beklemiyordunuz di mi?
    aklınıza hemen akvekara nickli arkadaş gelmiş olmalı. hahahah.
    bekledim, bekledim. kimse bu başlığı açnayınca ben açayım dedim. evet.

bu durumun şimdilik aklıma gelen üç sebebi var. bunlar;
    ~ normal akvekara durumu: kadınlar zekaya bakmaz. ( bazı kadınlar zekaya bakmaz, onu iltifat edilecek bir değerde görmez. )
    ~ kendini geliştirmiş akvekara durumu: kadınlar aptal olduğu için zekanın ne olduğunu bile algılamaz. ( ... )
    ~ bilgisiz zeki ve neredeyse tüm kadınların durumu: erkeğin zekası hayranlık duydurmamıştır.

okuduğunuz için teşekkürler, iyi günler.

edit: ilgiden de anlamıyorlar ki be. odunlar kardeşim odun.
    9 -7 ... bilgisiz zeki
  2. 2.
    doğrudur, zira hiçbir aklı başında kadının kalkıp hayranlığını birinci dereceden ifade edeceğini zannetmiyorum. bir kadın hayranlığını farklı şekilde gösterir.
    4 ... bayukala
  3. 3.
    vardır ve şükürler olsun ki bizzat karımdır!
    7 -3 ... noxeca
  4. 4.
    - zekana hayranım.
    + tşk bebeğim.

normal kadınlar böyle cümleler kurmaz ki. varsa bir hayranlık iletişim kurmaya, yakın olmaya çalışırlar. ilgi , alaka en büyük hayranlık göstergesi. böyle cümlelere gerek yok.
    7 -3 ... nadia nadia
  5. 5.
    Zekasına hayran oluncak bir erkek olmadığı için...
    7 -2 ... dokky
  6. 6.
    zaten burada da zekasına hayran olunacak adam yok.
    dağılın.

not: harbi dağılmışlar hahah.
    1 ... x hayta x
  7. 7.
    Zeki insanın burada ne işi var arkadaşlar. Siz olayı çok yanlış anlamışsınız.
    4 ... artik hicbir yerdesin
  8. 8.
    Belki de zannetiğin kadar zeki değilsindir?
    6 ... samgold
  9. 9.
    sapyoseksüel bir hanımefendinin benim hakkımda umarım kimse farkına varmaz ne kadar zeki olduğunun da bana kalırsın demişti. KAdınları zekam ile alt etmeyi ve karşımda zeki kadın olmasını çok severim. Fakat şimdi aptal biriymişim gibi bi aptal ile evlenmek zorunda kalıyorum. Sanırım bu da benim Allah tarafından cezalandırılma yöntemim.
    3 -2 ... beni vurup yerde birakma
  10. 10.
    Oluyor. Sonra yakisikliga yuruyorlar. Sonra macosun kontrol manyagisin vs diyorlar. Amk sen benim zekama tipime bakarak beni seviyorsun sonra davranislarimdan huy kapip bana dunya yi dar ediyorsun. Adam gibi bak huyuma suyuma uymuyorsa hatta uyuyorsa da siktir git.
    1 ... alpagu acar