1. 1.
    Yakışıklılığın sadece görünüşle değil erkeksilik ile tamamlanan bir şey olmasından dolayıdır. Geyler erkeksi olamadıkları için yakışıklı olamazlar.
    1 -9 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    ilk olarak her gay erkeksidir veya gayler kadınsıdır diye bir şey yok arkadaşım! Onun dışında gaylerin nedense hep yakışıklı olanına denk geldim. Buna en yakın arkadaşımı örnek verebilirim, üzgünüm benden hoşlanıyor...
    ... newjesus
  3. 3.
    tamamen yalan olandir. gördügüm yakisikli erkeklerin 80%i gaydir. tabi güzellik göreceli kavram.
    3 -1 ... delininsesi
  4. 4.
    kalplerinin çirkinliği yüzlerine vurduğundandır. dikkat ettiyseniz burada da; "vurdurmak" temalı bi şey söyledim.

geyler çirkin, kötü ve gereksiz mahluklardır.
    2 -8 ... agnottott
  5. 5.
    Lezbiyenlerin bir kısmı güzeldir ama.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    tanıdığım eşcinsel erkeklerin alayı benden yüz kat yakışıklı elemanlardı. ya ben çok çirkinim ya da elemanlar gerçekten yakışıklılar.
    4 -1 ... keshberfo
  7. 7.
    George Michael zamanında her kızın hayalini kurduğu bir herifti. Yaptığı açıklamayla da o kızları şok etmiştir.

*Geçmiş olsun kartı dağıtır.*

Sadece bir örnek veriyorum ulan. "Tek gay o mu?" diye mesaj atan oldu.
    1 ... pneuma
  8. 8.
    Ters psikoloji yöntemine başvuran kişi söylemidir. Aslında Yazar burada gaylerin çoğu taş gibi oluyor minvalinde bir mesaj vermek istemektedir.
    2 ... sodomlu
  9. 9.
    (#39124467) george micheal yakışıklı olduğu için değil ünlü olduğu için kızlar hastaydı. Kızlar için zaten her ünlü yakışıklı.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda