bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  BiR IŞIK YOK MU?
  O GÜN BEYNiME KAZINDI, ARDINDA DERiN YARALAR BIRAKTI.MERHEMiM iSE SADECE BiR IŞIK VE DOĞRULARDI.ÇEVREMDEKiLER SADECE AĞLIYOR VE KOŞUŞTURUYORLARDI.O KÜÇÜÇÜK HALiMLE NELER OLDUĞUNU ANLAMAYA ÇALIŞIYORDUM.AMA HiÇ KiMSE HiÇ BiRŞEY SÖYLEMiYORDU.iÇERDEN BiR ÇIĞLIKLA KARIŞIK AĞLAMA SESi .IŞILDAYAN GÖZLERiMLE BiR SAĞA BAKTIM, BiR SOLA SONRA iÇERiYE DOĞRU KOŞMAYA BAŞLADIM KÜÇÜCÜK AYAKLARIMLA . O ÖLMÜŞTÜ.BiR GÜN ÖNCE SARILDIĞIM , ELiNi TUTTUĞUM DEDEM BUGÜN ÖLMÜŞTÜ.HAYAT ONU BENDEN,BiZDEN ALDI.HiÇ ACIMADAN,ARKASINA BiLE DÖNÜP BAKMADAN .USULCA,SESiZCE GERiSiNDE PARAMPARÇA BiR KALP BIRAKARAK,KASIRGALAR KOPARARAK.'BENiM DEDEM ÖLMÜŞTÜ' ŞiMDi BiR HAYAT BiTiYOR,TEKRAR KURMASI iSE ÇOK ZOR,KALBiMi AYAĞA KALDIRMAK DAHA DA ZOR .YEMYEŞiL GÖZLERiMDEN ACILAR iÇiNDE GÖZYAŞLARIM SÜZÜLÜYOR VE KALBiME BiR OK GiBi SAPLANIYOR.TUTAMIYORUM ,ENGEL OLAMIYORUM ACILARIMA .ANNEM AĞLAMA DiYOR SADECE AĞLAMA.ONA SADECE ŞUNU SORUYORUM 'PEKi SEN NiYE AĞLIYORSUN?'CEVABIMI ALIYORUM HIÇKIRIKLARIYLA VE GÖZYAŞLARIYLA.ŞiMDi UYKUDAN UYANMAK iSTiYORUM ,BU ACI RÜYAMDAN UYANIP DEDEME SARILMAK iSTiYORUM .BENiM ADIMI KOYAN DEDEME GiTMEK iSTiYORUM.ADIMI HAYKIRMASINI iSTiYORUM,ADINI HAYKIRMAK iSTiYORUMMiLYONLARCA KERE VE HER DEFASINDA DA DAHA GÜR VE DAHA ŞiDDETLi .ARTIK DiNSiN iSTiYORUM YÜREĞiMDEKi ACILARIM.ARTIK KANAT ÇIRPSINLAR ÖZGÜRLÜĞE ,YÜREĞiMDEKi TÜM KiLiTLi KALAN KUŞLAR .AMA OLMUYOR KALBiMiN iSYANLARI BÜTÜN ENGELLERE YENiK DÜŞÜYOR.VE BEN YiNE ACI ÇEKiYORUM.(DEDEMDEN)KENDiME SORARSAM DELi MiSiNiZ?
  AKIL VERMEYE HAKiM MiSiNiZ?
  BE HEY APTAL YOKSA OZAN MISINIZ*
  DÜNYADA NELER VAR BiLiR MiSiNiZ?
  YiNE ZAMAN HiÇ DURMADAN VE ACIMADAN DEVAM EDiYOR.GÜNDÜZ GECEYi KARALIYOR,GECE iSE GÜNDÜZÜ.VE BiRAZ DAHA YAŞLANIYORUM,OLGUNLAŞIYORUM,BÜYÜYORUM.AMA BEN BÜYÜMEK iSTEMiYORUM.ÖLMEKTEN KORKMALI MIYDIM? YOKSA KORKMAMALI MIYDI? BiR KEZ DAHA KOYUYORUM BAŞIMI YASTIĞA GÖZYAŞLARIMIDA YANIMA ALARAK .HAYATIN KARANLIĞINDA KAYBOLMAK iSTEMiYORUM.VE DEDEME DÖNÜYORUM.BU SEFER IŞIĞIMI SEN YAKAR MISIN?DEDECiM.SADECE SEN OL , ELiMi TUT VE BU HAYATIN KARMAŞASINDA BANA DOĞRU YOLU GÖSTER VE IŞIĞIM OL.SADECE SEN.....
  2 -2 ... ece kscg
 2. 2.
  gözüme cam battığı günü hiç unutamam halada etkileri vardır bende,gözümden gözyaşı renginde bir su(gözyaşı değil) ve kan geliyordu.
  ... eness69
 3. 3.
  10-12 yaşlarındaydı. Mahallede bir çocuk vardi Burak diye herkesten dayak yerdi benden de dahil ama çok dik başlıydı ondan herhalde. Bir gün ben mutfaktayken ispirto istedi, verdim. ispirtoyu yavru köpeğimin üstüne döküp köpeği yaktı. işin acı tarafı bana gel yavru köpeği yakalım demişti ama ben p.ç biri olduğu için inanmadım başka bir şey yapacak sandım. 2 aylık yavru köpeğimi yaktı gözlerimin önünde. Nasıl bir çocuk böyle bir canilik yapar anlamıyorum. O minik köpek onu söndürmeye çalışırken can verdi. Hala sesi kulaklarımda. Kendimi hiç affedemedim belki aradan 12 sene geçti ama hiç unutamıyorum. Ben hiçbir canlıyı incitmem. Belki tamamen suç benim değil bellide benim ama her şeye iyi niyetli yaklaşmak öldürüyor. Burak' ın iki dşini kırdım olaydan sonra. Bir şey değişti mi ? Hayır. Onu yaksam yine de içimdeki ateş sönmez. Özür dilerim küçük köpek ben gerçekten özür dilerim.
  2 -2 ... morfingstar34
 4. 4.
  26 ocak perşembe günüdür. hayatta unutmam.
  ... vallabilmiyorum
 5. 5.
  15 nisan.
  ... yapacakbiseyyok
 6. 6.
  Yıkıldığım aynı zamanda büyümeye mecbur kaldığım gündür. 3 ağustos..
  ... madwoman
 7. 7.
  sevdiğim kıza doğum gününde şiir yazıp tam 00:01 de mesaj atmıştım ama o cevap vermedi, ondan sonra bir daha eskisi gibi olmadı bedreddin.
  1 ... bedreddin