1. 1.
    ilk okul 4 te andımızı kürsüde okurken heyecandan dilim sürçmüştü..
    9 -2 ... kisskissbangbang
  2. 2.
    Bir milyonuncu yalanını yakaladığım an. Bir milyonuncuda aklım başıma geldi çünkü.
    18 ... theclavicula
  3. 3.
    Zor soru. Öyle bi an olmadığından değil, seçim yapmakta zorlanıyo insan.
    7 ... dj battaniye
  4. 4.
    Çocuk iken değer verdiğim arkadaşlarımın ben dayak yerken bana bakıp gülmesi. Çocukken olması çok iyi olmuştu aslında.
    3 ... saat2detaksimde
  5. 5.
    ilkokul 5. Sınıfta Ankara gezisi düzenleniyordu gitmek için deliriyorum hemen gittim ben de geleceğim dedim öğretmene ertesi gün parasını götürdüm. Her şeyim hazır Nasıl heyecanlıyım Ankara'ya gideceğim diye.

1 hafta geçti geçmedi geziye de 1 hafta falan var. Öğretmen çağırdı beni yanına sen gelmiyorsun dedi. Neden dedim niye gelemiyorum? Bir şey demedi verdi paramı elime.

Lan dünya başıma yıkıldı bir şey de yapmadım ki.

Sonra onlar gitti geziye işte ben kaldım gözü yaşlı.

Nasıl kırıldıysa kalbim bir daha ankaraya gitmek gelmedi içimden. Hâlâ gidip gezemedim ankarayı. Bilirim ki gidersem içimdeki Ankara sevgisi öldürülen çocuk ağlar.

Hâlâ çok kızgınım o öğretmenime. Küçücük çocuğun kalbi en fazla ne kadar kırılabiliri, hayali Nasıl yıkılırı denedi üzerimde.
    9 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  6. 6.
    anne baba sevgisi disinda sana duyulan tum sevgilerin bos ve yalan oldugunu anladigim an....

anne babanizi uzmeyin olum onlar sizi asla uzmezler....

sizi asla uzmeyecegim diye boynunuza sarilan herkes ise sizi uzecektir.
    5 ... wake up neo
  7. 7.
    11 yaşıma girmiştim Doğum günümdü. Kahvaltıya oturmuştuk işte bakıyorum herkesin suratına kimsede bir belirti yok. Kimse hatırlamıyor. O kadar üzülmüştüm ki.... şimdi insan devamında hatırlamışlar sana güzel bir parti yapmıslar vs gibi şeyler bekliyor ama... maalesef ertesi gün ben söyleyene kadar kimse hatırlamamıştı. O saatten sonra da pek önemi kalmamıştı zaten.
    8 -1 ... nadyaileivan
  8. 8.
    Bir orospu tarafından aynı filmlerdeki gibi kullanıldığımı geç farkettiğim o an yıkılmıştım; sinir öfke üzüntü bıkkınlık karamsarlık hepsi iç içeydi.
    2 ... kelagerm
  9. 9.
    en çok sevdiğim anda, en çok ihtiyacım olduğu anda gitmesi.
    4 ... van li gog
  10. 10.
    Arkadaşlarımın beni sattığı zaman çok kalbim kırılmıştı.
    -1 ... iiiblacktoothiii