1. 1.
    Nedeni belli eylemdir.
    Selam ve impulse ile.
    2 ... atlant isten gelenadam
  2. 2.
    Nefret ve tahammülsüzlüğün ülkesi Türkiye'de yaşanmayacak bir durumdur.
    2 -1 ... papa jupiter
  3. 3.
    kaldırır.
    hiç tanımadığınız biri size çiçek verirse
    3 -3 ... agnottott
  4. 4.
    alırım. net.
    4 -2 ... can sikacagi
  5. 5.
    hoşuma gitmez tam tersi rahatsız olurum.
    ... marjinalbirnick
  6. 6.
    Tanıdığım kimse vermiyor. Alırım mutlu olurum. Ve inşallah sapık ya da dolandırıcı değildir diye dua ederim.
    4 -1 ... winnie the teletabii
  7. 7.
    günümü güzelleştirdiği için teşekkür eder yoluma devam ederim. sonra çiçeği görebileceğim bir yere koyar tüm gün bakıp salak salak gülerim.

basit ve güzeldir. bazı şeyler böylesine kolay.

belki derdimize çare bir çiçek.
    8 ... siyahtan beyaza sevgilerle
  8. 8.
    Ne münasebettir diye sorgulanabilir durumdur.

efendiden cici bi şapşikse, gülümsetir.
    Gülüp geçin!
    Deli mi ne?!
    5 -2 ... zeytinyagli dolma kalem
  9. 9.
    Bakıyorum da hemen hemen herkes art niyet arıyor. içinden gelmiştir belki, herhangi birimizi mutlu etmek istemiştir belki. Neden olmasın
    ... potluvese
  10. 10.
    Başıma gelen durumdur.

Almanya'da bir yunan barına gitmiştim, yalnız başıma. Günün yorgunluğu üzerine bir bira içip tekrar uyumaya gidecektim. Barın en ücra köşesinde oturup etraftaki ayrıntıları zihnime yerleştirirken, kapı açıldı ve içeriye çiçek satan orta yaşta naif bir adam girdi. Selam verdikten sonra, bar sahibi, kendisinden gül alıp benim masama koydu, yüzümü kaplayan bardağı yavaşça çekerken gözlerim bar sahibini takip ediyordu. Bu bana mı? Teşekkür ederim, dedim.
    Evet, rica ederim, deyip çiçek satan adamı uğurladıktan sonra kendi masasına döndü ve birasına devam etti.
    Zihnimin alıştığı mekanın bir de saatini dikizledim, borcumu ödeyip selam verdim ve oradan ayrıldım.

O bölgeden ayrılmadan da, veda etmeye gittim, ayak üstü bir çift söz ettik.
    10 ... dimidiumfactiquicoepithabet