1. 1.
    hayatında hiç starbucks'a gidip kahve içmemiş acınası insandır, köylüdür. köyünde yaşamalıdır. zira şehirli adam starbuck'a gider kahvesini içer modern hayata uyum sağlar enteldir, kraldır. fakat köylü köylüdür. starbucks'a hiç gitmemek ne demek lan. bir gülme geliyor arkadaş. evet.
    3 -34 ... nevilevile ulunun krali
  2. 1.
    Kazık yemeyi bu kadar seviyorsanız buyrun yiyin münasip yerlerinize. Alışmışsınızdır, yadırgamazsınız. Koylü de sensin, acınası da. Sonra ağlarlar burada porom yok dövlöt zom yopmoyo öhööoğğ
    14 -3 ... hayalperestpiyon
  3. 2.
    Hiç starbucks'a gitmemiş köylüyüm efenim.
    9 ... aybanabiseyleroluyoayol
  4. 3.
    Pahalı kahveyi kazık sanan köylüdür. Evde üçü bir arada alırım ucuza getiririm diyen tiplerdendir.
    1 -7 ... dostoyviski
  5. 4.
    Benimdir o. Bi kahveye 20 lira domalacak kadar entel değiliz şükür.
    6 ... sgkli yazar
  6. 5.
    O Starbucks a gidip içtiklerinin ham maddesini,
    Köylü eker,
    Köylü Biçer,
    Köylü sürer,
    Köylü hasat eder,
    Köylü bir takım Aracılara 5 kuruşa satar,
    Ve köylü şükür eder.
    Sende Starbucks a gider 50 tl bastırıp içersin köylüyü aşağılarsin ve bunu hayat sanırsın,
    Sence kim aldandı?
    Sence kim kazandı?

(bkz: Köylü milletin efendisidir !)
    24 -1 ... kesfedilmemisair
  7. 6.
    Hayatımda hiç Starbucks kahvesi içmedim. Mekana gittim sanırım ama içmedim hiç. Bir şey kaybettiğimi de düşünmüyorum. Kahveyi severim envai çeşidini de evimde yaparım. Çekirdeğini kendim çekerim. Ama 50 krşluk nescafenin bir tık üstü bir ürüne o kadar para vermeyi ve hakkediyor ya süper kahve demeyi kendime yediremiyorum.
    4 -2 ... pich erkek
  8. 7.
    bir kere arkadaşlarım gittiği için gidip içmedim, bir kere de operasyon yönetimi dersi proje ödevi için gözlem yapmaya gittik. galiba kasabalı olmaya hak kazanmışımdır.
    1 -1 ... masklavi
  9. 8.
    Bir kahveye 20 ₺ bayılan salaktan akıllıdır.
    1 ... dereyedusenyakamoz
  10. 9.
    gitmedim, gitmeyeceğim çünkü kahve sevmiyorum. sevsem de gitmem gerçi.
    1 ... natural born loser