1. 1.
    hayatında hiç starbucks'a gidip kahve içmemiş insandır. starbucks'a hiç gitmemek ne demek lan. bir gülme geliyor arkadaş. evet.
    4 -38 ... kahraman zorbey
  2. 1.
    Hiç starbucks'a gitmemiş köylüyüm efenim.
    9 ... aybanabiseyleroluyoayol
  3. 2.
    Pahalı kahveyi kazık sanan köylüdür. Evde üçü bir arada alırım ucuza getiririm diyen tiplerdendir.
    1 -8 ... 300 ispartali
  4. 3.
    O Starbucks a gidip içtiklerinin ham maddesini,
    Köylü eker,
    Köylü Biçer,
    Köylü sürer,
    Köylü hasat eder,
    Köylü bir takım Aracılara 5 kuruşa satar,
    Ve köylü şükür eder.
    Sende Starbucks a gider 50 tl bastırıp içersin köylüyü aşağılarsin ve bunu hayat sanırsın,
    Sence kim aldandı?
    Sence kim kazandı?

(bkz: Köylü milletin efendisidir !)
    25 -1 ... kesfedilmemisair
  5. 4.
    Hayatımda hiç Starbucks kahvesi içmedim. Mekana gittim sanırım ama içmedim hiç. Bir şey kaybettiğimi de düşünmüyorum. Kahveyi severim envai çeşidini de evimde yaparım. Çekirdeğini kendim çekerim. Ama 50 krşluk nescafenin bir tık üstü bir ürüne o kadar para vermeyi ve hakkediyor ya süper kahve demeyi kendime yediremiyorum.
    4 -2 ... macho erkek
  6. 5.
    bir kere arkadaşlarım gittiği için gidip içmedim, bir kere de operasyon yönetimi dersi proje ödevi için gözlem yapmaya gittik. galiba kasabalı olmaya hak kazanmışımdır.
    1 -1 ... masklavi
  7. 6.
    Bir kahveye 20 ₺ bayılan salaktan akıllıdır.
    1 ... gorme engelli ulucu
  8. 7.
    gitmedim ve gitmeyeceğim de.
    para kolay kazanılmıyor bu bir. gösteriş yapacağım diye bütün kazancımı çarçur edip, milletten borç para dilenmem bu iki. gelişmiş bir ülkede yaşamıyoruz, millet açlıktan kıvranırken kendime yedirip lüks mekanlarda eğlenemem bu da üç..
    kültürlü olmayı bu tip şeylere bağlayan kişiler köylü dediklerinden bin kat cahildir. en azından köylü üretiyor ya siz?
    2 ... flatlinerr
  9. 8.
    kahve parasına kfc kova alıyorum daha mantıklı.
    2 -1 ... emperyalizme kafa tutan adam
  10. 9.
    ben fakirmiyim starbucksa gidicem daha nezih mekanlar yok mu bu ülkede ulan ne zaman baksam ülkenin en gereksiz insanları ve kekolaşmış berkecanlar oturuyor starbucks da starbucks başka bildiğiniz şey yok acayip balon ha kimse gitmiyor ama herkes övüyor.
    1 ... bruce dickinson is back