1. 1.
    kaldı mı böyle erkekler . bulan kaçırmasın valla.

adam gibi adamdır.
    -3 ... peki tamam
  2. 2.
    (bkz: entry nick alakasızlığı anacım)
    1 -1 ... peki tamam
  3. 3.
    valla açıkçası...

neyse yorum yapmıyorum.
    -1 ... mavi gozlu kizlari severim
  4. 4.
    testislerinin kıllarını alanda aynı familyaya ait kişilerdir
    ortamda yalı kazığı gibi dururlar. samimiyetsizler.
    1 -1 ... relax adam
  5. 5.
    Benimdir hepsinin aq çünkü mutluluk sadece bunlarda değil aq anlayın şunu.
    6 -3 ... golatanslimani
  6. 6.
    Şunları abartıp, herkes yapmalı kafasındaki boş insanlar yok mu.

Evet bunları (sigara, alkol) kullanmamak marifet değil.
    Kullanan kullanır, kullananı bağlar.

Ama kullanmak hiç marifet değil. Karakterinizi bu gibi ucuz detaylarla oluşturacak kadar mı basitsiniz?
    Rakı içen, şarap içen kadın edebiyatı da yapıyorsunuzdur siz.

Sigara içtim, sevemedim.
    Alkol kullandım. Sadece Rakı biraz güzeldi, ama içme eylemi mantıklı gelmedi. Gereksizdi sürdürmedim.
    Uyuşturucu ne zaten anasını satim, yolum kesişmesin bir zahmet.
    5 -3 ... eylulsabahi
  7. 7.
    Alkol harici kullanmadım hiç.

Alkolü de tek almam ortamı olacak ayda yılda bir öyle.

Hayır etrafımda ki insanların sigaraya uyusturucuya nasıl bağımlı olup birakmak için gotlerini yirttiklarini ve yine de birakamadiklarini gorebiliyorum neden kullanayim ?
    2 ... ne alakasi var oglum
  8. 8.
    ne kadar iğrenç insanlaraınız bu kadar iğrenç şeyleri kullanmamış mantıklı insanları ötekileştiriyorsunuz. uyuşturucu yüzünden kaç kişinin spor hayatı bitti? kaç kişi alkol yüzünden siroz oldu? sigara içtiği için beş kilometre koşamıyor insanlar şaka gibi.

ve siz kalkmış bu bokları kullanmayanları aşağılıyorsunuz. dostum çok eksik ve yarımsınız. sadece taşakları ve yüreği olmayanlar bunlar üzerinden piyar kasar. ve aklı olmayanlar çünkü bunlar utanılası şeyler.

evet laikliği içki içmek olarak gören geri zekalılar alkol de utanılası bir şey. haftalarca testesteron aeviyenizi düşürecek performansınızı azaltacak saçma bir şey.

sağlıklı bir insanın uzun vadede insanı daha mutsuz eden bu boltan şeylere ihtiyacı olmadan da mutlu olabildiğini görüp bu bokları kullanmaktan utanmalısınız.
    4 -1 ... bundymeister
  9. 9.
    güzellemesini yapmadık ki liseli ergen miyiz arkadaşım neden güzelleme yapalım. durumdan bahsedildi burada. gerçektende bu kötü maddeleri hiç kullanmayan yok kadar az.

(bkz: ne yazık ki)

ayrıca özenecek kadar mal varsa ayrılsın buralardan bir zahmet.
    -1 ... peki tamam
  10. 10.
    Ümit Yaşar
    Bütün mesele içmek veya içmmeek değil
    içince kuculmemek küçülünce içmemek. der
    ... deli hasim