1. 0.
    Ilk sevgilisi olabikirim.
    1 -1 ... birasansorboslugu
  2. 1.
    izdivac programına çevrilmeye çalışılan ilim ve irfan yuvası sözlüğümüzün düştüğü durumu en iyi şekilde açıklayan yazar beyanı. duygularımıza tercüme olduğun için teşekkür ediyoruz sevgili kardeşimiz...
    1 ... beyazbaretliyobaz
  3. 2.
    Parası cebinde kalmıştır.
    3 -1 ... pepelek
  4. 3.
    Allah şahit olsun ki hiç sevgilim olmadı.. bir kızın elini tutmadım..

Bu bile beni öylesine mutlu ediyor ki anlatamam..
    10 ... 19923105
  5. 4.
    en şanslı erkektir.
    2 ... sordo
  6. 5.
    adam gibi adamdır. yeni nesil batı özentisi bebelere özenmemiş, kendini evleneceği kişiye saklamıştır. kültürümüz o kadar yozlaşmış ki sevgilin var mı sorusuna yok denince millet uzaylı gibi bakıyor.. lan birde 12-13 yaşında sevgili oluyorlar falan kafalarını kırasım geliyor veletlerin.. iyice maffettiniz ulan kültürümüzü..
    5 -3 ... amuniyimgardas
  7. 6.
    Kendini masum zannedebilir.
    1 -2 ... tifobakteri
  8. 7.
    çirkinlikten veya parasızlıktan değil (#32552548) gibi durumlar insanı bu hallere getirebilir.
    (#20776919)
    1 ... mechul yazar
  9. 8.
    tipsizdir. benki bu yaşta 8 sevgili edindiysem yani.
    -2 ... je suis turc
  10. 9.
    Kazık yememiş erkektir. Şahsen bu güne kadar yediğim kazıklar güzel tecrübe oldu ve filtrelemeyi öğretti. Artık yalan attıkları çok belli oluyor bazılarının. O yüzden hiç yoktan evlenene kadar 1 kişiyle sevgili olmak erkeği olgunlaştırır. ilişkinin bitmesi size tecrübe kazandırır ve sizi büyütür. Diyeceğim o ki yavşaklık yapmadan ciddi bir ilişki üzerine yoğunlaşan erkekler her zaman kazanır.
    ... sadeceyazmakistedim