1. 1161.
  Vurduruyordur.
  ... the fistingci sahap
 2. 1160.
  Yanlis ellere düşerse Üzülecek erkektir.
  1 ... holmiyum
 3. 1159.
  Boyle bir arkadasim var. Kendisi cok iyi bir isi olan 25 yasinda efendice de biri. Bir gun hayallerden bahsederken bana sunu anlatmisti: ben kucukken top oynamaya cikinca hep bi adam gorurdum. Guzel bir arabasi sarisin bir karisi iki tane ellerinde tabletlerle gezen cocuklari vardi. Her hafta sonu gezmeye giderlerdi. Ben de derdim ki iste ne kadar guzel bir aile. Ben ilerde bu adam gibi olmaliyim. Sonra adamin isleri bozuldu. O guzel araba kayboldu. Cocuklqrin ellerindeki tabletler de.. sonra kadin da kayboldu. Ve ogrendim ki bu adam zengin oldum deyip karisini bosamis ve bu kadinla evlenmis. Kadin, isleri bozulunca adami terk etmis. Bunlari ogrenince kendi kendime demistim ki hayir ben bu adam gibi olmamaliyim.

  Bana cok masumca gelmisti bu anlatis tarzi. Bir kizi seviyor. Reddetse bile ilk reddedilisin 30 yasinda mi olacak diye yureklendirmeye calisiyorum. Acilirsa bence artik sevgilisi olan bir adam olacak. Bakalim..
  1 -1 ... lisa garcia
 4. 1158.
  Maaalisef içinde bulunduğum üzünçlü durum.
  -1 ... keder mahkumu
 5. 1157.
  21 yaşına kadar öyleydim.ne lisede liseli ne de üniversiteside üniversiteli sevgilim olmadı.
  1 -1 ... alexdeberk
 6. 1156.
  Bir kez oldu o da bana tecavüz iftirası atıp linç ettirdi o yüzden kadınlara büyük düşmanım. Olmaması benim için rahatlık.
  1 -1 ... vexillarius of theodopolis
 7. 1155.
  Hiç de hayalimde değil, geçmişiyle övünmesin yeterli. Ben hiç instagram hesabı olmamış erkek istiyorum mesela...
  1 ... hufflepuffle
 8. 1154.
  Her kızın hayâlindeki erkektir.

  Popüler bir erkektir.
  ... selinsupelin
 9. 1153.
  Eli nasır tutmuş erkektir. Pardon erkek dedim asdfgj.
  1 -4 ... bozdaglarin maradonasi
 10. 1152.
  Filigran kardeşim benim de hiç olmadı ama bunun hiçbir önemi yok çünkü bu bir zorunluluk değil. Olmuyorsa olmuyordur herkesin hayatı aynı değil hayat şartları insanları farklı şekillerde yasatıyor, türk kizı ve islam kultürü karışımında ne sevgili yapabilirsin ne de doğru dürüst arkadaş. Türk kızı çok cahil en cin sandıklarıniz bile kültürsüz cahilin teki paran olsun kapında yatarlar yoksa geçmiş olsun kardeşim. Hiçbir zaman sevgilisi olmamış erkektir.
  1 -1 ... sairlerparkindakiyalnizadam06