1. 1106.
    Evet bu benim.
    2 ... zorroooo
  2. 1107.
    şahsımdır. cinsellikler yaşandı allaha şükür ancak şöyle duygusal, dolu dolu sevgi kokan bi ilişki denk gelmedi. beni beğeneni ben beğenmem, benim beğendiğim beni meselesi de değil aslında. benim beğendiğim ve gelip benle bi şekilde iletişim kuran kızlar oldu ama ben malım herhalde. beceremiyorum, yetersiz hissediyorum kendimi böyle konularda. dersane zamanında çok acayip hoşlandığım bi kız vardı adı gizem, öyle uzun uzun bakardım gözlerine o da arada bakıp tekrar önüne bakardı. bigün bu kız bizim sınıftaki kızla yanıma geldi, sınıfımdaki kız bunun kuzeniymiş. kuzeni beni tanıştırdı gizemle. hoşlandığım kız 2 adım önümde, gözümün içine bakıyor ama ben mal olduğum için öyle 1-2 laf geveledik sonra gitti bunlar. bu kızla devam etti bakışmalarımız ama aptal bi oç olduğum için kıza gidip açılmadım hiç, bi selam bile vermedim. belki de tüm bu başarısızlıklar çocukluktan gelen sevgi eksikliğinden kaynaklıydı bilinçaltında. sevgiyi görmemiş, hissetmemişsin ve nasıl ortaya çıkartılacağı hakkında fikir sahibi olamıyorsun, karşıya kendini aktaramıyorsun. üniversitedeyiz, yine hoşuma giden kızlar oluyor, kız tek başına hayvan gibi erkek grubumuzun biraz yakınına sandalye çekip gözümün içine bakıyor ama ben bu kıza bile gidip tek kelam etmiyorum öyle denk geldikçe bakıyorum o kadar. belki de özgüven eksikliğidir kendime itiraf edemiyorumdur kim bilir. gerçi çok sebep var aslında ya, bahanem çok.
    -1 ... kiminanir