1. 1072.
    Benim ve hiçte umrumda değil.
    #37768791 :)
  2. 1073.
    henüz terkedilmemiş erkektir bir de böyle düşünün*
    #37768802 :)
  3. 1074.
    yalanmamış temiz ev erkeğidir.
    #37768804 :)
  4. 1075.
    kaderin yüzüne güleceği günü iple çeken erkektir.
    #37768805 :)
  5. 1076.
    6k maaşı tek başına yemek zorunda olmaktır.
    #37768812 :)
  6. 1077.
    benim böyle bir dostum var. tam 30 yaşında. ve geçen ay şunu dedi; hacı dün gelmedi lan dedi.
    dedim ne gelmedi ?
    gelmedi oğlum dedi ?
    ne oğlum dedim ?
    akmadı işte oğlum anlasana, dedi.

sonra ikimizde susarak uzaklara baktık.

içiniz kurur. haberiniz bile olmaz.

based on true stroy vallah.
    #37768828 :)
  7. 1078.
    Bulmak biraz zor yani şimdi doğrusunu konuşmak gerekirse.
    #37768831 :)
  8. 1079.
    doğru aşkı bekleyen erkeaahahahahah.o doğru aşkı beklerken hoşlandığı kızı evlerde kucaktan kucağa zıplatıyorlar.daha fazla yazamayacağım benim bile gözüm doldu.
    #37768852 :)
  9. 1080.
    Türk erkeklerinde yüzde 99 olan durum. Bazıları bildiğiniz sap. Diğer sevgilim var diyenler de sevgiden bir haber bir nevi sevgisiz sevgililik sadece cinsellik.
    Yani kafaya takmaya gerek yok zaten olmasını istemeyen pek çok da muhafazakar türk erkekleri var.
    Her erkek bir yavşak gibi sevgilim olsa keşke diye düşünmez.
    #37768856 :)
  10. 1081.
    olanların başı göğe mi eriyor diye sormak gerekir.

çok normal erkektir.

hatta daha iyidir bi insanın sevgilisinin olmaması. çünkü kalbi kırılmamıştır. sevgisi azalmamaştır. güveni azalmamıştır. "ıyy abazan buuu" diye burun kıvıracağınıza daha çok sevmeniz lazım öylesini. sizin peşinde koştuğunuz piçlerden daha çok hak eder.
    #37768860 :)
  11. 1082.
    Bence güzel bir şey. Umarım kendisi gibi birini bulur.

Gerçi sevgilisi olmamış olup az pezevenk olmayanlar da var ama zaten ben de kendisi gibi birini bulsun demiştim.

Cidden hayatın tuhaf bir dengesi var. Herkes kendisi gibi insanlarla karşılaşır sözlük.
    #37768947 :)
  12. 1083.
    sevgili değil seks istiyordur. şahsen ben öyleyim.
    #37768966 :)
  13. 1084.
    normal bir erkektir.
    #37770608 :)
  14. 1085.
    Kaşar kızların anca uzaktan bakıp geçeceği hiçkimseye tavizi olmayan erkektir. Elbet bir nedeni vardır Doğru düzgün bir kızı bekler. (bkz: rainy days)
    #37770645 :)
  15. 1086.
    tipsiz olmakla alakası çok yok benim oldu, nasıl oldu ben de bilmiyorum pek ama sevgi olayı değildi bizimkisi zaten, günümüzün cıvık cıvık sevgililiklerindendi. dalgaya her doyandan ayrıldım sonra. bu yüzden onları sevgiliden de saymıyorum.
    #37770652 :)
  16. 1087.
    Benimdir. Galatasaray dışında hayatımda hiç bir şey yok, bir de kedim var.

Bırakın sevgiliyi, 24 yaşındayım daha bir tane arkadaşım olmadı.
    #37770665 :)
  17. 1088.
    Ciddi düsünen kizlarin uzak durmasini önerdigim erkek. Hic sevgilisi olmamis olmasi bir kusur degil elbet, bir eksikligi falan oldugu anlamina da gelmez. Fakat evlendikten sonra gözü disarda olma ihtimali 99,99 % dur.
    #37770707 :)
  18. 1089.
    26 yıldır bekarım elim kadın eline değmedi. Ne yapayım öleyim mi?
    #37770715 :)
  19. 1090.
    ortamı yoktur. kızla nasıl tanışılır, nasıl konuşulur bilmiyordur, erkeklerden hoşlanıyordur, kısmetin kapalıdır. daha milyon tane neden olabilir.
    #37770792 :)
  20. 1092.
    benimdir bu. Fazlasıyla içe dönük ve çekingen olduğum için hoşlandığım kişilere hiç söyleyemedim. bunun sonucunda başlamadan biten ilişki sonucunda, platonik aşk yaşayan bir adam oldum.
    önceden yalnızlıktan nesnelerle konuşabilme yeteneğine erişmiştim. iyi de bir dostum var aslında. ben nereye gidersem, nerede olursam olayım, hep benimle, her an yanımda olan birisi. kim olabilir ki? iç sesim elbette. Ancak o da yetmiyor be. insan sevmek ve sevilmek istiyor. kalbini vereceği, yanındayken konuşmadanda anlaşabileceği, susarakta yoğun duygular yaşayabileceği, beraber gülüp beraber ağlayabileceği, özetle aşık olabileceği ve kalbini tam anlamıyla doldurabilecek birini istiyor. yeryüzünde ki bütün insanlar bana sarılıp seni çok seviyoruz biz, hiç bırakmayacağız dese bile, şu içimdeki yalnızlık hissiyatı hiç geçmeyecekmiş gibi hissediyorum. Etrafımda kimseler olmaması, arkadaş çevresi olamaması da umrumda değil artık. Alıştım zaten buna. Şunu da biliyorum. yalnızlık etrafındaki kişilerlerle de aşılamıyor ki zaten. eksik olan seni tamamlamadıkça içinde hep yalnızlık kalıyor. Aslında fiziksel değil duygusal yalnızlık benimkisi. Karşılıklı yaşayamadığım duygu eksikliği işte. Sevgisizlik. Tüm bunlar süre gelirken hayatta akıp gidiyor. zamanı da tutamıyorum ve kalan günlerim git gide azalıyor. Bunun sonucunda da kendimi sanki hayata geç başlamış, geç kalmışım gibi ve duygusal olarak yapayalnız hissediyorum. O kişiyi bulamamak ve hiç gelmeyecek ihtimali de yer etmiş artık zihnime. En kötüsü de bu işte. zaman acımasızca akıp giderken, umut yıldızım yavaşça sönüyor. Zaten Sosyal fobinin bende bıraktığı özgüven ve insanlara güven sorunum var. Kolayca kaynaşamıyor, hemen samimi olamıyorum.
    Bilmiyorum, şimdilik yaşıyorum işte öylesine. Saf tertemiz bir yüreğin içinde, Çift taraflı bir aşkın içinde olmak istiyorum. çok mu şey istiyorum ki ben? yoksa çok mu zor şey?
    Bilmiyorum...
    #37778481 :)