1. 1112.
  zeka sorunu yaşayan tiptir birde yazmışlar yok adammış da safmış temizmiş ya kesin öyledir avutun kendinizi biz bu numaraları yer miyiz? karşınızda solcu yok.

  ağır abaza oldugu kadar tacizci bile olabilir bu tipler ben hiç güvenmiyorum bunlara ya.

  çok acıyorum.
  2 -16 ... s h a k t a r v8
 2. 1113.
  Çoğumuzun içinde bulunduğu durum. Kendimizi kandırmayalım.
  5 -2 ... fyabse
 3. 1114.
  Bilinçli bir tercihle olmamışsa sevgilisi yani "istemiyorum", "gerek yok" gibi dusuncelerdeyse, saygı duyarım ve onun doğru bir düşünüş şekline sahip olduğunu bile varsayabilirim.

  imkanlarımız zaten çok kısıtlı. Hem maddi hem manevi imkanlar. Hal böyleyken kendimizi geliştirmek, ekonomik ve sosyal özgürlüğümüzü kazanmak icin daha çok çalışmalı, araştırmalı ve öğrenmeliyken... Bizler sadece günü kurtarmalık davranışlar ve düşünceler içerisindeyiz.

  Ne demek istiyorum? Kısaca özetleyecek olursam: gerizekalı bi adamın yahut aptal bi kadının peşine düşüp hayatınızı mahvetmeyin. Kendinizi geliştirin daha sonra istemediğiniz kadar ilişki deneyimleme şansınız olacaktır.
  6 ... kendi kendine kendini arayan
 4. 1115.
  bilimadamıdır.
  1 ... ermeknedr
 5. 1116.
  Şu sevgililik kavramı da müthiş göreceli mesela ya. Karşı cinsle ne yapmış olmak sevgililiğe giriyor bunun izahı önemli. Flört statüsünü sevgililiğe taşıyacak bir eylemden, alınan bir karardan ya da ..ilişkimize bi' isim koyalım aşkısı.. tarzındaki bir adlandırmadan bahsediyorum.

  Tanımla örneklendirecek olursam; yüzlerce flörtü olabilen erkektir mesela derim. Buradaki rol modelin ben olduğumu farz ederek soruyorum; Şimdi sevgilisi olan erkekten benim eksiğim ya da farkım nedir? Haydi cevapları alalım.
  1 -1 ... dark horizon
 6. 1117.
  (bkz: absolute zero)
  -1 ... dolasik
 7. 1118.
  benim ben yazık bana....
  ... ozzzyy3
 8. 1120.
  helalini bekliyordur kardeş. öyle bazıları gibi ondan ona ondanda başka birine yüreğini vermeyen insandır. sevecekse tek sefer sever ama adam akıllı sever. yüreği gevşek insanlardan uzak durur.
  1 -1 ... hars
 9. 1121.
  uğraşmak istemediğim için. bir de kafa dengi insan kolay kolay bulamazsın. Klasik ilişki kafeye git , wp konuş, aşkım nrdsın ? modunda bir ilişki yürüyecekse kalsın. Çoğu atılımlarım oldu ve bu evreye kaydığı için hassiktir deyip " samimiyetsizliğini burdan al ve git " diye tepki vermişliğim çoktur.

  Sonuçta koskoca hayatı bir kadınla paylaşacaksın onuda kafe ve piçlikle yaptığın yöntemle tavladın. Seçtiğin kızı bu hayatla elde ettin. ileride sorun yaşanılması kaçınılmazdır. Oysa "ben neysem oyum " modunda gidiyorum.
  3 ... watiztiz
 10. 1122.
  Dersine, işine vs odaklanmıştır. Kızlara guvenememistir. Uzulecegini düşünmüştür... Böyle gider bu.
  ... gercegintakendisi