1. 1096.
    benimdir bu.
    Fazlasıyla içe dönük ve çekingen olduğum için, hoşlandığım kişilere hiç söyleyememiş, bunun sonucunda başlamadan biten ilişkiler sonucunda platonik aşk yaşayan bir adam olarak kalmıştım. çok öncesinden de yalnızlıktan nesnelerle konuşabilme yeteneğine erişmiştim. iyi de bir dostum var aslında. ben nereye gidersem, nerede olursam olayım, hep benimle, her an yanımda olan bir dost işte. kim olabilir ki? iç sesim elbette. Bir süre sonra oda yetmiyor elbette. insan artık sevmek istiyor. sevilmek istiyor mesela. kalbini vermek istiyor ona. Kalbini versin istiyor bana. Ya yanındayken konuşmadan da anlaşabileceği, susarakta yoğun duygular yaşayabileceği, soğuk kış günlerinde aynı battaniye altında sarılarak film izleyebileceği, beraber gülüp beraber ağlayabileceği, özetle aşık olabileceği ve kalbini tam anlamıyla doldurabilecek birisini istiyor hayatında.
    Mesela yeryüzündeki bütün insanlar bana sarılıp; "biz seni çok seviyoruz, hiç bırakmayacağız" dese bile, bu içimdeki yalnızlık hissiyatı hiç geçmeyecekmiş gibi hissediyorum. Hani Bir klasik haline gelen, sürekli cevap aranan bir soru cümlesi vardır ya; "bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?" diye. yalnızlık etrafındaki kişilerlerle aşılamıyor ki. Kalpteki boşluğu doldurmak gerek, bir şeyler katmak lazım insana. Eksik olanı tamamlamak meselâ. Fiziksel bir şey değil yani bu, duygusal. Karşılıklı yaşayamadığım duygu eksikliği işte. Hayat desen akıp gidiyor. zamanıda tutamıyorum ve kalan günlerim git gide azalıyor. Bunun sonucunda kendimi sanki hayata geç başlamış, geç kalmış gibi ve duygusal olarak yapayalnız hissediyorum. O kişiyi bulamamak ve hiç gelmeyecek ihtimali yer etmiş artık zihnime. En kötüsü de bu işte. zaman acımasızca akıp giderken, umut yıldızım yavaşça sönüyor.
    Bilmiyorum. şimdilik yaşıyorum işte öylesine. Saf, tertemiz bir yüreğin içinde, Çift taraflı bir aşkın içinde olmak istiyorum mesela. çok mu şey istiyorum? yoksa çok mu zor şey? Onu da Bilmiyorum...
    7 -1 ... keyif cayi
  2. 1097.
    Tehlikeli erkektir.

Olunca daha beter olur bunlar hiç beklemediğin şeyler yaparlar.

(bkz: sonradan görme)

Edit: hep bahanesi de 'ya ben çok içime kapanık birisiyim' demesidir.
    inanmayınız ne boklar yiyecektir o.
    2 -8 ... sekhmet07
  3. 1098.
    (bkz: brechtyen)
    1 ... brechtyen
  4. 1099.
    En asil duyguların erkeğidir.
    10 ... babyiloveyourway
  5. 1100.
    Bunun tip veya karakterle alakası Yok tamamen şans meselesi .
    2 -1 ... deveci
  6. 1101.
    Olanı üzer uzeni boğar boğanı öldürür ayrılınırsa. Genel olarak böyle. Evlilik planı yapılan kişiyle sevgili olun ve ailenizi tanıştırın. Lay lay lomsa hiç bulaşmayın.
    3 -1 ... kale3112
  7. 1102.
    24 yıllık hayatımda bir hatunun elini tutmuşluğum yok.

zor günler yaşayan erkektir.
    7 -1 ... murat bardakcinin gozlugu
  8. 1103.
    Şu yaşıma kadar elime kadın eli değmedi sözlük.
    4 ... filistinli yahudi
  9. 1104.
    lan hatırlatıp durmayın kafama sıkıcam.
    5 -1 ... ulkucuwolf
  10. 1105.
    Hayattaki en şansız erkekdir bence .
    1 -4 ... mstafaberkggg