1. 1.
    Eninde sonunda karşılıkli aşk kavramini zirvede yaşayacak insandir.çünkü ayran kalpli degildir bir kez sevdi mi tam sever.bunu da pek kimse bilmez.
    1 ... lidyanetya
  2. 2.
    gercek aski arayan insandir. bu devirde nerede bulacaksin boyle insani hey gidi hey.
    2 ... angel of the hell
  3. 3.
    Sahiplenecek ironi bulamadım.

Hahahaha kimseyi yazacaktım kafam bir milyon sorry.
    -3 ... sekhmet07
  4. 4.
    Sevgiliye sahip olunmaz. Sahipsen eşin olmuştur zaten.
    1 -4 ... oyretmenim
  5. 5.
    Sanar ki sevgilisi olsa her sey duzelecek.. dogru saniyor, her sey duzeliyor gercekten de..
    4 ... karantinadabunaldim
  6. 6.
    Sevgi dolu , cıvıl cıvıl olması yeter.
    ... mechul yazar
  7. 6.
    olur olur sizin de olur. hem de hiç beklemediğiniz anda olur, hiç uğraşmadığınız anda olur.
    1 ... sivasli bey
  8. 7.
    benimdir. ne var amk hiç ihtiyaç duymuyorum. boşuna dememişler bekarlık sultanlıktır diye. ben kendimin sultanıyım.
    ... khazar karai
  9. 9.
    yanlış yerlerde yanlış arayışlara girmiş olmasından kaynaklı olabilirdir.

akabinde hayvan esirgeme kurumlarını denesin derim bir. bakarsın şansına ayı falan denk gelirse ve elini çabuk tutarsa, direkt ruh ikizini sahiplenmiş olur.

ki (bkz: sevgili sahibi olmak) nedir ya.

tövbeler olsun.
    2 -5 ... epiloguer
  10. 10.
    sözlük hariç olmadı. bu gidişle de olmayacak gibi zaten. akıllı telefonlar yayıldı yayılalı erkeğe açılan sevgililik teklif eden kültürlü ilgili sıcakkanlı sadakatli ve güvenilir genç kıza rastlamak mucize halini aldı. böyle biri varsa da çeyrek milyonda bir tanedir, tamam kabul o da bana denk gelmez tanıma fırsatım olmaz kim bilir hangi şehrin hangi semtinde yaşıyordur. gerçekten benim düzeyimde bana muadil biri varsa bile o istisnadır ve muhtemelen yollarımız hiç kesişmeyecek. bunu bile bile sanki kız arkadaşım olacakmış gibi hayattan bir şeyler bekliyorum. ama artık idrak ettim beni anlayacak beni sevecek bir kadın çıkmayacak ömür boyu yalnızlık ve umutsuzluk içinde kıvranarak acı çekecek ve hayattan, toplumdan nefret ederek yaşayacağım. yaşamımı sonlandırıp bu dünyadan gitmek bütün dertlerden kurtulmak fikri daha makul geliyor bana. ama bunu da yapamıyorum intihar denen şey çözüm değil hayatın nazeninlerine karşı pes etmek bir çıkış yolu olmamalı. bilmiyorum ama gerçekten sıkıldım. keşke biri girse hayatıma ve bu ızdıraptan kurtulsam.
    3 -5 ... yoksul genc