1. 1.
  başarısız girişimcilik örneklerinden sadece biridir.
  ... rollercoster
 2. 2.
  Yaşadığım durumdur.
  1 -1 ... premium sozluk hesabi
 3. 3.
  Insanin yuregini acitir.
  2 ... ifeelsobad
 4. 4.
  huzur evinde falan bulurum artık diyorum ben kendim için.
  (bkz: umudunu kesmek)
  3 ... purpleheart
 5. 5.
  29 yaşımdayım ve hiç sevgilim olmadı. Elbette acısını hissediyorum ama düzgün bir kız da bulamadım. Yoksa denedim birkaç kez.
  5 -1 ... ulukayra
 6. 6.
  Hüzünlü bir durum olsa da bir kansızın gençliğinizi çatur çutur harcamasından daha iyidir. Sevgiye ve güvene inancınız sarsılmaz. Temiz kalırsınız.
  1 ... dunyadan uzak
 7. 7.
  temiz kalırsınız denmiş keşke kirlenseydim diyeceklerim bu kadar.
  ... hicbirzamantamolmayan
 8. 8.
  bizim oldu da noldu.

  boşverin gençler iyi bir iş sahibi olmaya bakın sonra siz istemeseniz bile sizi tanımak isteyen hanfendiler olacaktır bunu paracı kız olarak algılamayın. yani işinde gücünde sabit işi geliri olan erkeğe ortalama türkiyede 30 yaşına gelmiş her kadın evlenmek ister tipine falanda bakmaz. bizim bir abi vardı 30 yaşına kadar sevgilisi olmadı sonra kpss yi sonunda kazandı ve edebiyat öğretmeni olarak atandı utangaç bir yapıda olmasına rağmen sağdan soldan yardımla eş dost araya girip bunu bir kadınla tanıştırıyorlar kadında öğretmen sanırım tanışıp evleniyorlar.

  yani sizin ortalama bir işiniz olsun her türlü evlenirsiniz yalnız kalmazsınız önce mesleğe odaklanın. bırakın bu gençliğim bitiyor eyvah kız düşüremedim zihniyetini bunlar çocuk işi. 30 da olsun tam olsun hayat 20 sinde bitmiyor.
  1 ... narsistikpatinaj