1. 1.
  Hiç sevgili olmamış 22 yaşında biri olarak En büyük korkumdur. Hic sevgilim olmadan 25 yaşına gelip kartlaşacağıma ölürüm daha iyi. O yastan sonra o kart 25 lik sırayla insan ilk sevgili heyecanı yaşanmaz o masumiyet, çocuksuluk, doğallık, gerçek ask olmaz. Çünkü 25 yas ve üstü kadınlar bir erkeği isi, arabası, statüsü vb. için seven menfaatçi kart kaltaklardır kalplerinde zerre sevgi bulunmaz bu 25 yas ve üstü dişi kaltaklar en az teröristler kadar karektersizlerdir. bu sebeple 25 yaşına gelip sevgilisi olmamış bir erkek en iyisi intihar ermelidir.
  3 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  Bir de performans düşüklüğü olur ki onu hiç sorma...
  3 -1 ... kudurtanbazlama
 3. 3.
  sorun değildir; arayan insan bir gün elbet bir şeyler bulur. hülasa; hoca hocayı tekkede, hacı hacıyı mekkede, deli deliyi dakkada bulur.
  5 ... cikita muz teoremi
 4. 4.
  Zaten o yastan sonra aşk falan yaşanmaz geçin bunları öğrencilik bitti mi kadınlar kendini güvencesi olan bir erkeğe yamamaya çalışan kart dişi kaltaklara dönüşür. 25 yaşına gelip hic sevgilim olmadan gençliğim bittikten sonra ne yapayım 25 yaş üstü dişi kart kaltaklari. Gençliği sevgilisiz biten insan artık o kart haliyle ölsün daha iyi.
  1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 5. 5.
  Düşününce sorun olabilir. insan bazen diyor neden normal bir insan evladı gibi şeyler başa gelmez. Ama sorun da değildir. Sevgiliye gelene kadar bir sürü eksiklik olabilir sevgili akla bile gelmez.
  1 ... meruem
 6. 6.
  lan olum ne olacak sanki eğer işiniz gücünüz varsa bulursunuz bir kız evlenir geçinir gidersiniz çok takmayın böyle şeyleri, 25’ine kadar 100 kızla takılana madalya takmıyorlar.
  2 -1 ... penald
 7. 7.
  25 yaşında gençliğin bitmesi mi ? hmmm. size toplum nasıl bir zihin aşıladı bilemem ama, insanların çoğu 30 yaşında bir yerler gelmiş, başarmış oluyorlar. bu yüzden 25 yaş hala birçok şekilde insanın kendisini geliştirebileceği yaştır.
  ... jokeyi firlatan at
 8. 8.
  Sosyal bir insan için, sevgilisizlik imkansızdır.
  Maalesef Asosyal, pasif ve sosyal fobik bir insansanız, değil 25 yaşınıza ömrününüzün sonuna kadar arkadaş çevreniz ve sevgiliniz olamaz.
  Yalnızlik kaderinizdir.
  Karamsar olmayın, bunu psikolojik destekle aşabilirsiniz.
  4 ... iyyneci
 9. 9.
  işe girmek gerek. Maddi güven diğerlerini de getirir.
  1 ... jamiryok
 10. 10.
  25 yaşında gençlik mi biter bre? Daha çok yılların var.
  2 ... yamyam balagonda adami