1. 1.
    eline fırsat geçmemiş öğrencidir. okuldan kaçmak olgusu içinde ukte kalmış kimsedir.
    mesela;
    ilkokul, ortaokul, lise boyunca 12 yılda(hazırlık okudum ben) toplam 2 kez okuldan kaçmış biri olarak yaşadığım durumdur. öğretmen çocuğu olmak hasebiyle, okulun tüm eğitim kadrosu aile dostumuz olduğundan; ilk kaçışımda müdür bey babama 'hocam middere yiyen adam okula gelmemiş' diye şikayet etmiş; ikinci seferde ise sayın müdür yardımcımız, diğer bir okulun müdürü olan babamı arayarak 'hocam oğlun okuldan kaçmış öğleden sonra' demiştir. akşam avde beni zor anlar beklemiş; ancak amcamın istanbuldan ziyaretimize gelmesi ile paçayı sıyırmak nasip olmuştur.
    yani kısacası: zor iştir, üzücüdür.
    1 ... miceddere yiyen adam
  2. 2.
    ayrıca eşcinseldir.
    3 -4 ... atos63
  3. 3.
    ayrıca inektir.
    2 ... bir sarki cal damardan olsun
  4. 4.
    gözlüklüdür.
    2 ... esmersever
  5. 5.
    ilk kaçışından sonra kaçmadığı günlere lanet edecek öğrencidir.
    2 ... longestday
  6. 6.
    Genellikle şişman olurlar bunlar. Götünü kaldırıp duvardan atlayamaz. Counter strike oynamaya giden arkadaşlarının arkasından bakakalır.
    *
    1 ... varakvurak
  7. 7.
    ailesel bir sorunu varsa okul bir nevi bir sığınaktır kişi için karar vermiştir. kafasında okuyup adam olacağım ve bu hayattan kurtulacağım diye onun için okuldan kaçmaz okulun değerini bilir.
    ... rahime
  8. 8.
    öğrenciliğin en güzel anlarını yaşayamamış insandır.
    ayrıca okuldan kaçmak yerine okulu asmak daha güzel bir fiildir.
    ... eskizamanhikayesi
  9. 9.
    yoktur. kim çıkarıyor bunları ya.
    1 ... rammono
  10. 10.
    kesinlikle yoktur. her öğrenci hayatında 1kez olsun okuldan kaçmıştır. en başarılı öğrenciler bile.
    1 ... fckitsc0ld