1. 37.
  Ben böyleyim düzenli yalayabildiğim bi kız olmadı hayatımda hiç.
  3 -13 ... ofansif mizah
 2. 38.
  hiç bir insanla yakın dostluk kurmaktan kaçınıyorum zamanında çok kazık yedim aşk ise bana hep acı verdi ruhsal olarak çok yaralandım o yüzden insanlara mesafeliyim karizma olsun diye değil.
  6 -3 ... yazar cizer34
 3. 39.
  Kibir ve egoya bayılıyoruz zaten. Tabi ki çekici gelir anormal olan. Fakyourself demek lazım bu tür angutlara. Madem kimseyle iletişim kurmayarak çekici olunuyor o zaman Fakyourself ile çok daha çekici olunabilir. Ondan sonra ay bu erkekler şöyle, ay bu erkekler böyle velvereleri. iyi de dangalak olmaya ne lüzum var?

  Edit; bencil puştun biri olmak bu. Çekici bulan kişiye ne hayrı dokunabilir? Bencil puştu çekici bulanda bir garip ama yapacak birşey yok.
  3 -1 ... huzursuz adam
 4. 40.
  19 yaşına kadar öyle sanıyordum.

  Öyle değilmiş.

  Yanlışımdan erken döndüm.
  4 -1 ... rockonbaby
 5. 41.
  Bu çekicilik için öncelikle yakışıklı olmanız lazım.
  4 -1 ... ciklet kizilok
 6. 42.
  Olum sevmiyodur belki. Belki yalnızlık hoşuna gidiyordur ve hakikaten yalnızdır.
  Belki yalnız bırakılmıştır? Belki acı çekiyordur. Belki güvenmiyordur kimseye, güvenemiyordur.
  Konuşmaktan pek hoşlanmıyordur belki konuşamıyordur lan korkuyordur olum insanlara kendini anlatmaktan.
  Nerden biliyonuz yanına koyayım öhöm pöhöm muhakkak şöyledir, kesinlikle böyledir, aslında şöyledir diye kaynak götünüz olan şeyleri yazıyorsunuz.
  Kaç kere o durumda kaldınız, ne hissedildiğini nerden biliyorsunuzda konuşuyorsunuz?
  Sikerim o fularınızı.
  1 ... toi tu es mon souffle
 7. 43.
  bu erkek ben olabilirim evet. hiç kimseyle muhabbet etmeyen erkek çekici mi oluyor onu bilemem ama bir süre sonra mesajlaşma kabiliyetinizi hatta konuşma yeteneğinizi bile kaybediyorsunuz.

  tecrübeye sabittir.
  1 ... 4n1kh
 8. 44.
  insan denen yaratık gevşek ağızlıdır, vır vır ve boş konuşarak sosyalleşir, "herkes gibi" olur, kendini güvende hisseder. bunu yapmayan biri çıkınca "neden konuşmuyor" diye merak uyandırır. bu merak eğer gizeme dönüşürse çekici bir hal alabilir. ama model farkları bu çekiciliğin süresini ve seviyesini belirler:

  "hiç kimseyle muhabbet etmeyen" erkek modeli kabaca dört tanedir. birinci model sıkıntı, yeteneksizlik, emin olamama, siliklik, vs. yüzünden susar. bir iki soruda kendini belli eder, "bundan bir cacık çıkmaz" yargısı verilir, merak gider, çekici falan olmaz.

  ikinci model isterse istediği ile muhabbet edebilir, ama insanları sevmez, onlarla muhatap olmak istemez. bu birinci modele nazaran biraz daha geç anlaşılır, ama yine kısa zamanda hal ve tavırları ile insanlara "siktir git" demek istediği belli olur. benim dahil olduğum gruptur, selam bile vermem. bu model derhal itici oluverir, çünkü insanlar genelde sevilme peşindedir, kendilerinden hazzedilmeyişini hazmedemezler.

  üçüncü model muhatap olmamayı bir strateji olarak kullanır; kasten merak uyandırma peşindedir, yani tiyatro oynar. bunlar ikinci modelden daha geç farkedilir, çünkü rol yaptıkları için hedeflerine ulaştıklarında açık verip kaynaşmaya falan başlar. çekicilikleri kalmaz, ama ikinci model gibi itici de olmazlar, arada kaynar giderler.

  dördüncü model ya kişilik ya da uğraşısı nedeniyle doğal olarak kimseye bulaşmaz. gerçekten de derin bir gündemi vardır, insanlara özel bir sevgi ya da nefret beslemez, yani insanlarla arkadaş olmak ya da düşmanlık hissetmek gibi kaygıları yoktur. işte bunlar gerçekten de genel geçer olanın dışındadır, dolayısıyla bunu nasıl becerebildikleri merak uyandırır ve uzun süreli olarak çekici olabilirler.

  giydiğiniz, sattığınız ve aldığız bütün modellerinizle birlikte bokta kaynayın ey insanlar...
  4 ... baftan
 9. 45.
  insanlarla iletişim kurmadan onlar hakkında fikir sahibi olabileceğimi hep düşünüp iletişimi belirli düzeyde tutmuş bir insanım. Tespitlerim de hiç şaşmaz. Ama ben bile bu kadar hayal aleminde olmayı tezahür edemiyorum.

  Arkadaşım hadi içe dönük tarafı olan insanlar seni anlar anlamasına da, toplumsal görüş ve dışa dönükler böyle düşünmez. Kadın dediğin zaten güçlüye, güce tutulur. Merak ediyorum işaretlerini görmediği gücü nasıl algılayacak? Hızla kendini ifade etmeye başla, antisosyal kavşağından dön ne olur.
  1 ... kelkeshoze
 10. 46.
  Yok öyle bir çekicilik, asosyalliğinizi çekicilikmiş gibi göstermeye çabalamayın, çok daha fazla itici oluyorsunuz zira.
  7 -1 ... bellalola