1. 1.
  Cumhurbaşkanımızın açıklamasıdır

  Türkiye'nin ne makro ekonomik verilerinde ne üretim gücünde ne istihdam düzeyinde ne bankacılık sisteminde en küçük bir sıkıntı olmadığı halde suni finansal istikrarsızlık dalgalarına maruz kalıyoruz. Çok basit birtakım görüş ayrılıkları üzerine bina edilen bu saldırıların sebeplerinin çok başka olduğu açıkça ortadadır. Bu tarz yaklaşımlar sergileyen ülkelerle aramızdaki ilişkiler telafisi mümkün olmayacak zararlar görme noktasına gelmiştir.
  — Olumsuz ihtimallere karşı da hazırlıklarımız var. Döviz kuruna bakıp el ovuşturanlar, hiç boşuna heveslenmesinler. Faiz lobilerine sesleniyorum; boşuna heveslenmeyin, bu milletin sırtından kazanamayacaksınız, bu milleti çökertemeyeceksiniz.
  'TÜRKiYE'Yi KAYBETME PAHASINA KÜÇÜK HESAPLARIN PEŞiNE DÜŞENLER, YARIN ÇOK PiŞMAN OLACAKLAR'
  2 -1 ... tenete
 2. 2.
  Heh nereye bakıp bakmayacağımıza da karış.
  2 -1 ... thelma
 3. 3.
  testici de açıklama yabdı ;

  bize obarasyon çektüler.
  5 ... timur cengiz hulagu
 4. 4.
  He, bakmayınca bir şey olmayacak. Dolar, euro yükselmemiş gibi olacak.

  Bahsi geçen kişinin, onun yanındakilerin ve %52'lik kesimin zekâ seviyesini göstermektedir.
  1 ... invader23
 5. 5.
  Götü siktirdik bari gözlerimiz bozulmasın.
  1 ... john ruth
 6. 6.
  açıklamayı okuyunca insanın içine biraz olsun su serpilmiyor değil, başkası bu açıklamayı yapmış olsaydı, belki bir nevi rahat hissedebilirdim kendimi, amma velakin bu güven vermiyor.
  2 ... azmhyr
 7. 7.
  aynen mal gibi kafamızı gerçekten çevirelim, gerçeği yok sayalım. düşünmeden, onarmaya çalışmadan, öylece yaşamış gibi ölüp gidelim.
  1 -1 ... kediciksiz adnan hoca