1. 1.
    arap aşığı yalakalar dile getirince daha bir komik olan söylemdir. ingiliz dili ile konuşmayın kemalist kemalist diye. götü yiyenler direkt "atatürkçü düşüncedeki insanlar" desinler ki oturup bir vatanseverlik, milliyetçilik konuşalım karşılıklı hele. kim ne yapmış veya daha fazla ne yapabilir bu vatan için istişare edelim.

amk en basitinden askere gitmemek için pembe teskere almayı göze alan tipler bunlar. zamanında pkk ile masalar kurulup istişareler yapanları, dağdan teröristleri indirip tsk nın şerefli subaylarına karşı gizli tanık yapanları, ankaranın göbeğine pkk bayrağı çekilmese izin verenleri, onlarca şehit verdiğimiz günlerde bile bayrakları yarıya indirtmeyip suudi kralı için indirtip yas ilan edenleri alkışlayan tipler kalkıp vatan millet bayrak sevgisi yarıştıyorlar inanılır gibi değil..
    10 -2 ... mel mel bakan gibson
  2. 2.
    bunu yazan tip önce şunu iyi bilmelidir, dinci yobazlar milliyetçi vatansever olamaz, çünkü islamda ümmetçilik vardır ve vatanseverlik teknik olarak milliyetçiliği doğuracağı için bu mümkün değildir ama atatürkçüler genelde türktür ve ben şimdiye kadar '' keşke arap olsaydım, ne güzel arapça konuşurdum'' diyen bir atatürkçü görmedim ama dinci çok gördüm.
    1 ... mordor tinercisi
  3. 3.
    kubilay.

her kemalist bir kubilay'dır.
    2 ... lipsos
  4. 4.
    Ülkeyi kuranlara söylenen cehalet kokan cahilce bir itham.

Sizin dedeniz matbaanın gelmesine engel oldu halk okumasın diye. Kodum yavşak zihniyeti.
    2 ... portatif
  5. 5.
    Sabah sabah sayıyla mı veriyorlar bu elemanları acaba sözlüğe...
    2 -1 ... flat head
  6. 6.
    sen kim kopeksin ki , agzinda arap, kicinda ingiliz yapragi ile turkun turklugunu, vatanseverligini sorguluyorsun ?
    2 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir